Phoenix Point’in Çıkış Fragmanı Yayınlandı!

Phoenix Point yarın lansmana çıkacak. Oyunun çıkış fragmanı oyuncular ile paylaşıldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Sıra tabanlı bir taktik sistemine sahip olan Phoenix Point’in çıkışına nihayet saatler kaldı. Yarın sabah konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak olan yapımın çıkış fragmanı da oyuncular ile paylaşıldı.

blank

Bulgaristan merkezli oyun geliştirme stüdyosu olan Snapshot Games en yeni oyunu olan Phoenix Point’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Oyunun bilgisayar sürümünü Epic Store üzerinde haftalar önce ön siparişlere açan geliştirici, şu sıralar geri sayıma başladı. 3 Aralık yani yarın lansmana çıkacak olan yapım çıkış fragmanını da oyuncular ile paylaştı.

Epic Store üzerinde 69.00 TL fiyat etiketine sahip olan oyunda mutasyona uğramış olan uzaylılar ile savaşacak, bu tehdidi ortadan kaldırmak için mücadele edeceğiz. Sürükleyici oynanışı ile oyuncuları tatmin edecek olan yapım daha önce de çeşitli oynanış videolarını oyuncuların beğenisine sunmuştu. Yeni yayınlanan çıkış fragmanında da oyunculara çeşitli bilgiler sunulurken oyun için geri sayımlar da başladı.

Gerilim yüklü sahnelerin ve aksiyon sahnelerinin gösterildiği fragmanda oyuncuları nasıl bir savaş ortamı bekliyor net bir şekilde gösteriliyor.

Phoenix Point yarın lansmana çıkacak.

Oyunun çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol