Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Phasmophobia Yeni Güncellemesi ile Hayaletler Artık Çok Daha Akıllı

Phasmophobia Steam sayfasındaki yeni bir gönderi, oyuna gelecek bir çok güncellemeyi bizlere aktarıyor. Hayaletler artık çok daha akıllı.

Bana göre Phasmophobia, şimdiye kadar yapılmış en iyi hayalet oyunudur ve ürkütücü yeni sezonla birlikte, pek çok hayalet avcısını baştan çıkarıp Steam‘in en çok satanlarından biri olmayı başardı. Yine de oyun Erken Erişim’de ve oyunun bolca güncellemeye ihtiyacı var.

Phasmophobia Steam sayfasına yeni bir gönderi, oyundaki en son değişikliklerin bazılarını özetledi ve ilgilenen oyuncuları, devam eden güncellemelerin kaydedildiği halka açık bir Trello panosuna yönlendirdi. Kinetic Games bazı detayları bizler ile paylaştı.

Phasmophobia hayalet

Hayaletler Daha Akıllıca Konuşacak

Aynı anda oyunun geleceğine dair bu bakışta ortaya çıkan en umut verici ve en endişe verici eğilim, hayaletlerin daha akıllı hale gelmesi. Dil bilginizi ayıran bir İngilizce öğretmeni gibi, hayaletler de onlara doğrudan bir soru sormadıkça Ruh Kutusu aracılığıyla sizinle konuşmayı reddetmeye başlayacaklar. (sadece onlara gevezelik etmek artık bir yanıtı tetiklemeyecek) Oyunu Beta sürüme alarak bu özelliği test edebilirsiniz.

Bu, hayaletleri korkutmak yerine büyüleyici bir şekilde telaşlı hale getiriyorsa, endişelenmeyin: Ufukta daha fazla davranış değişikliği var ve kulağa çok daha endişe verici geliyor. Halihazırda bir şeyler olduğu için, hayaletler genellikle operasyonlarının üssü olarak seçtikleri odanın yakınında kalacaktır. Hayaletin en sevdiği mekanı kolayca tanımlamanıza olanak tanıyan güçlü termometre aracıyla birleştiğinde bu bilgi, olasılıkları araştırma ekibinizin lehine çevirmek için oldukça yeterli.

Hayaletlerin Yapay Zekası Gelişiyor

Trello’da devam etmekte olan güncellemeler arasında, hayaletin farklı bir odaya girme şansını artıracak ve onlara bir oyuncuyu gördükleri son konuma geri dönme tercihi veren bir özellik eklenecek . (gerçekten dehşet verici) yakındaki ‘güvenli’ odalardaki önbellekleme ekipmanını çok daha az, iyi, güvenli hale getireceği için olasılık. Bu yararlı termometreyi zayıflatmak için bir plan bile var (şu anda sadece fikir aşamasında, neyse ki). Gerçekten korkunç zamanlar geçireğiz.

Erken Erişim’de her zaman olduğu gibi, oyunun gittiği yön değişebilir ve bu noktada Phasmophobia‘nın bitmiş sürümünde nasıl görüneceğini gerçekten bilemiyoruz. Ancak bu planlı güncellemeler, deneyimli oyuncuları bile rahatlık alanlarından çıkarmaya ve hayaletleri alt etmek için ayakları üzerinde düşünmeye zorlamaya yönelik görünüyor, mağazada çok daha fazla hayaletin olacağı kesin. Phasmophobia için daha çok yol var.

Oyunun nasıl olduğunu merak ediyorsanız sizler için hazırladığım Phasmophobia İnceleme‘me bir göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.