Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Phantasy Star Online Fan Yapımı Remake Sürüme Kavuşuyor

Phantasy Star Online geniş kapsamlı rol yapma unsurlarını bünyesinde barındırıyor ve şu anda fan yapımı yeniden yapım sürümü ile beraber karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Mod geliştiricileri bazı durumlarda gerçekten de bağımsız bir oyun kadar güzel işler başarabiliyor. Şimdi ise Phantasy Star Online için yeni bir remake sürümü geliyor. Tamamen fan yapımı olarak geliştirilen bu sürüm, 2024 yılı içerisinde biz oyunculara sunulmayı bekliyor. Aynı zamanda oyunun bu sürümü için yeni bir tanıtım fragmanı da yayınlanmış durumda. Bunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Phantasy Star Online remake, Unity 3D ile beraber uzun yıllardır geliştirilme aşamasında bulunuyor. Devasa çok oyunculu rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkan bu yapım, artık eksiksiz bir sürüme kavuşmaya hazırlanıyor. Tek bir geliştirici tarafından geliştirilen bu proje elbette birçok büyük stüdyoları utandıracak türden. Diğer taraftan remake projeler gerçekten de hayranların dikkatini çekiyor.

Phantasy Star Online Yeniden Yapılıyor

MMORPG Phantasy Star Online, 2000 yılında Dreamcast cihazına çıkış yapan bir yapım. Sega tarafından yayınlanan bu oyunun devamı Phantasy Star Online 2 New Genesis adıyla çıkış yaptı. Devam oyunu şu anda Steam‘de mevcut durumda ve aynı zamanda oynaması ücretsiz bir yapı ile beraber PC oyuncularına sunuluyor. Bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız elbette oyunu dilediğiniz şekilde elde edebilir ve geçiş yapabilirsiniz.

Phantasy Star Online artwork

Geldiğimiz noktada Phantasy Star Online oyununun yeniden yapım projesinin ne zaman çıkış yapacağı bilinmiyor. İlerleyen süreçte elbette proje hakkında yine detayların bizlere sunulmasını bekliyoruz. Yayınlanan bir buçuk dakikalık tanıtım fragmanı içerisinde ise oyunun karakter seçme ekranı, menü tasarımı ve daha fazlası karşımıza çıkıyor. Eski bir yapım olduğundan dolayı elbette nostalji severlere hitap eden bir yapıyı bünyesinde barındırıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.