Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Phantasy Star Online 2 PS4 Sürümü Nihayet Duyuruldu

Phantasy Star Online 2'yi PlayStation 4'te oynamak isteyen oyuncular, Ağustos ayından itibaren oyuna girebilecek.

Phantasy Star Online 2, nihayet Avrupa kullanıcıları için PlayStation 4’te piyasaya sürülecek. Japon Aksiyon RPG oyunu 2012’de Japonya’da PC için piyasaya sürüldü. Dört yıl sonra 2016’da bir PlayStation 4 sürümü piyasaya sürüldü ancak sadece Japonya’da.

Oyunun Phantasy Star 2: New Genesis adlı güncellenmiş bir sürümü, Batı’da Windows ve Xbox One için 9 Haziran 2021’de piyasaya sürüldü. Diğer platformlarda yayınlanmasından bir yıl sonra, Sega nihayet oyunu Batı’da PlayStation 4’e getirecek. Phantasy Star 2’nin bu sürümünün 31 Ağustos’ta çıkış yapacak. PlayStation 4 sürümü, oyunun PC ve Xbox One sürümleriyle de çapraz platform uyumlu olacak.

Phantasy Star Online 2 PS4 Sürümü

Phantasy Star Online 2

Oyunun New Genesis versiyonu orijinalinden çok farklı ancak geliştiriciler oyuncu tabanını bölmek veya mevcut oyuncular için desteği kesmek istemedi, bu yüzden Phantasy Star Online 3 yerine bu sürüm piyasaya çıktı.

New Genesis, orijinalinden 1000 yıl sonra kuruldu ve daha sağlam bir karakter yaratma sistemi ve geliştirilmiş bir savaş sistemi ile geldi. En büyük eklemelerden biri, değişen hava koşullarına sahip yeni bir açık savaş alanı sistemiydi.

Phantasy Star Online 2’yi Batı pazarlarına getirmek Sega için zorlu bir yol oldu. 2013’e kadar uzanan bir Batı sürümü için planlar vardı ancak belirsiz ertelemeler yüzünden bu sürümler askıya alınmıştı. Phantasy Star 2, nihayet 31 Ağustos’ta Batı’da PlayStation 4’te çıkacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.