Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PGI President, MechWarrior 6’yı Duyurdu!

MechWarrior 6 geliştirme aşamasına girdi ve bir aksilik veya ertelenme yaşanmazsa, bu yıl içerisinde tanıtılacak.

MechWarrior 6‘nın geliştirme aşamasında olduğu doğrulandı. Ünlü seri, 17 yıllık bir aradan sonra 2019’da geri dönüş yaptı ve beşinci oyun Metacritic’te 73 gibi iyi bir skorla piyasaya sürüldü.

Stüdyo başkanı Bullock, NoGutsNoGalaxy ile bir podcast‘te “Piranha’da geliştirilmekte olan başka bir MechWarrior var. Bu, MechWarrior Online’ın halefi değil. Beşinci oyunun devamı gibi ancak bağımsız bir yapım. Şimdilik bu kadar söyleyeceğim, detaylı tanıtım 2023’te yapılacak” dedi.

MechWarrior 6 Bu Yıl Tanıtılacak

MechWarrior 6

MechWarrior 4 ve 5 arasındaki 17 yıllık arada iki oyun piyasaya sürüldü. Beşinci oyun, 80’lerde başlayan ana oyunları devam ettiren bir forma dönüş yaptığı için övüldü ancak geliştirici ekip beşinci oyunu piyasaya sürdükten sonra The Lord of the Rings Online’ı desteklemeye başladı ve bu da serinin geleceği hakkında endişelere yol açtı.

MechWarrior 6’nın resmi duyurusu henüz yapılmamış olsa da, Bullock’un onayı (35:50’de) oyunun geliştirilmekte olduğunu doğruladı. Bu, PGI’nin Microsoft ile yaptığı ve MechWarrior lisansını en az 2025 yılına kadar kullanmasına izin verecek olan sözleşmesiyle uyumlu bir bilgi olduğu için hayranlar umutlu.

Mech oyunları için büyük bir yıl. MechWarrior sadece başka bir devam oyunu ile devam etmekle kalmıyor, aynı zamanda FromSoftware de Soulsborne formülünden on yıldan fazla bir süre sonra kendi mech serisi Armored Core’u geri getireceğini duyurdu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.