Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PES 2013 Transfer Yaması 2024 Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Tüm zamanların en popüler futbol oyunlarından biri olan PES 2013, yıllar geçmesine rağmen hala oynanmaya devam ediliyor. Bu yazımızda, oyuna 2024 transfer yamasını nasıl yükleyebileceğinizi anlatıyoruz.

PES 2013 Transfer Yaması 2024 – Bugün eskisi kadar büyük bir ayrım olmasa da bir dönem PES mi FIFA mı sorusu her daim gündemdeki sıcaklığını korurdu. Şimdiler de iki futbol oyunu da yeni isimleri ile yollarına devam ediyorlar. Konami tarafından geliştirilen ve yayımlanan Pro Evolution Soccer yani PES, bugünlerde eFootball olarak anılırken, en büyük rakibi FIFA ise 2023 yılında lisans anlaşmasından ayrılarak EA Sports FC olarak yeniden markalandı.

İki futbol oyunu arasındaki rekabetin en çetin olduğu zamanlarda PES 2013 gibi bir fenomenle tanıştık. Döneminin standartlarına göre oldukça iyi grafiklere sahip olan klasik, hem oyuncuları hem stadyumları hem de atmosferi gerçekçi bir şekilde tasvir edişiyle büyük bir beğeni toplamıştı. Keyifli oynanışı kadar efsaneler arasına giren müziklerine de ayrı bir not düşelim.

PES 2013’ü Güncel Kadrolarla Oynayabilirsiniz

pes 2013 transfer yamasi 2024 indir

PES 2013, o dönemdeki FIFA serisi gibi bazı lisans eksikliklerinden muzdaripti. Bu nedenle oyunda bazı takımların ve liglerin gerçek isimleri yer almıyordu. Bunun yerine lisansları olmayan oyunları temsil eden isimler ve logolar kullanılıyordu. Öte yandan topluluk ve modifikasyon açısından büyük bir zenginlik içeren futbol klasiği, oyuncuların modlar ve yamalar aracılığıyla oyun deneyimini özelleştirmelerine olanak tanıyor.

14 yaşında bir oyun olmasına rağmen bugün bile hatrı sayılır bir oyuncu kitlesine sahip olan PES 13, gerek nostalji yaşamak isteyen gerekse günümüzün futbol oyunlarından eski hazzını alamayanların birinci tercihi haline geldi. Hal böyle olunca transfer yamasına olan talep arttı. Oyun her ne kadar eski olsa da, içerisindeki takımların kadrolarını güncel hale getirebilirsiniz. Böylece 2024 kadrolarıyla PES 2013 efsanesini deneyimleyebilirsiniz.

PES 2013 Transfer Yaması 2024 İndir

Buradan indirebileceğiniz PES 2013 transfer yaması 2024 güncel kadrolar ile birlikte yeni ligler, takımlar, forma, grafik ve ses güncellemeleri, milli takımlar, turnuvalar gibi çeşitli iyileştirme ve yenilikler de içeriyor. Fakat bu yamanın ücretli olduğunu ve 200 lira fiyatla satıldığını belirtmekte yarar var. Güncel kadro yaması için bir diğer alternatifiniz ise burası. İlgili dosyayı indirmek ve kurmak tamamen ücretsiz, ancak parayla satılan kadar kapsamlı değil. Hemen aşağıda kurulum adımlarını görebilirsiniz:

  1. Kitserver ve img dosyalarını oyunun kurulu olduğu klasöre atın.
  2. Save dosyasını belgelerdeki yere atın.
  3. Yamadaki installer ile oyunun kurulu olduğu klasörü seçin ve editörü kurun.
  4. Giriş yapın.

PES 2013 Nereden İndirilir?

Yukarıda PES 2013 transfer yaması 2024 kurulumu için merak edilenlere değindik. Fakat halihazırda oyuna sahip değilseniz, yamanın da bir önemi kalmamış oluyor. Peki, PES 13 nasıl ve nereden indirilir? Torrent seçeneğiniz olmakla biz bunu kesinlikle önermiyoruz zira hem korsan sürüm indirmiş oluyorsunuz hem de virüs riskini göz almış oluyorsunuz.

Onun yerine Kinguin mağazasında satılan orijinal CD key’i alabilirsiniz. Fiyatı şu anda 234.68 lira. Satın aldıktan sonra oyunu indirmek için kodla birlikte verilen bağlantıya tıklayın. Tüm kurulum dosyalarını aynı klasöre indirin. Oyunu yükleyin ve kodunuzla etkinleştirin.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.