Persona 5 Strikers’ın Çıkış Tarihi Duyuruldu

Persona serisinin geliştiricisi olan Atlus, yanlışlık resmi duyurudan önce oyunun fragmanını yayınladı.

Atlus, Persona 5 Strikers‘ın 23 Şubat 2021’de PC’ye geleceğini duyurdu. Ekip bunu aşağıda bulabileceğiniz liste dışı bir fragmanla açıkladı. Dün gece resmi Atlus YouTube kanalında komik bir şey oldu. En çok satan JRPG’nin merakla beklenen Persona 5 Strikers’ın batı bölgesine çıkışını doğrulayan bir fragman “ANNOUNCE” başlığıyla yapıldı. On dakikadan daha az bir süre sonra kayboldu, ancak en önemli ayrıntılar sızmadan önce değil. Persona 5 Strikers, 23 Şubat 2021’de Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Steam’de erişilebilir olacak.

blank

Persona 5 Strikers ilk olarak Aralık 2018’de yani iki yıl önce tanıtıldı ve 20 Şubatında 2020 tarihinde Japonya’da Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers adıyla piyasaya sürüldü. Oyunun diğer platformlara neden bu kadar uzun sürede geldiğini kimse bilmiyor çünkü geliştirici resmi olarak bir açıklama yapmadı, ancak tahmin edebileceğiniz üzere bunun nedeni büyük bir ihtimalle tüm dünyayı vuran koronavirüs pandemisi nedeniyle olabileceği tahmin ediliyor.

Persona 5 Strikers, Nintendo Switch ve PS4’te çıkan bir hack and slash rol yapma video oyunudur. Oyun, Koei Tecmo’nun Dynasty Warriors’ı ile Atlus’ın Persona franchise’ları arasında bir geçiş niteliğindedir. Yani evet, çoğu PC oyuncusunun oynamayı beklediği THE Persona 5 oyunu değil.

Fragman kaldırıldığı için bunu sizinle paylaşamıyoruz ancak yakında Atlus’dan bir açıklama bekleniyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol