Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Persona 5 Serinin En İyi Çıkış Yapan Oyunu Oldu

Çok başarılı bir çıkış yapması beklenen Persona 5, satış listelerinin zirvesine yerleşti.

Persona serisinin en başarılı oyunu olacağı düşünülen Persona 5, Avrupa’da çıkış yaptığı ilk haftada en çok satılan oyun oldu ve listelerin zirvesine yerleşti. Satış rakamları ve aldığı müthiş puanların ardından Persona serisinin en iyi çıkış yapan oyunu oldu.

persona 5

Playstation 3 ve Playstation 4 için piyasaya çıkan oyun, geçtiğimiz hafta İngiltere’de en çok fiziksel kopya satan oyun oldu. Aynı listede birinciliği elinden kaptığı Mass Effect: Andromeda, beşinci sıraya kadar geriledi. Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands de ikinciliğe yerleşti ve yerini korumaya devam ediyor.

Atlus, yeni oyunları konusunda o kadar iddialı ki, dünya genelinde piyasaya çıktığı ilk hafta 1.5 milyon adet yazılı kopyayı piyasaya sürdüklerini duyurdu. Japon tarzı rol yapma oyunları için kuralları yeniden belirleyebilecek kadar sofistike ve kaliteli bir yapım olduğu yorumları yapılan Persona 5, yılın en iyi oyunlarından biri desek abartmamış oluruz.

Adeta bir Anime’nin içinde var olmanıza izin veren oyunun resmi internet sitesine gitmek isteyenler buraya tıklayabilir. Herhangi bir yorum ya da konuşma içermeyen uzun oynanış videosunu da aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.