Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers’ın Switch Sürümü İçin İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

20 Şubat 2020 Tarihinde çıkacak olan Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers için yeni bir oynanış videosu yayınlandı

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers, Persona ve Dynasty Warrior serisinin devam oyunu. Atlus ve Omega Force tarafından geliştirilen oyun Nintendo Switch ve PlayStation 4 için 20 Şubat 2020 tarihinde piyasaya sürülecek.

Platformlar söz konusu olduğunda, geliştirici firma olan Atlus her zaman biraz tuhaftı. Ünvanların ana hat girişlerini bir platform sahibine özel tutar. Örneğin Persona 4’ü hiç bir zaman bir PlayStation platformu için piyasaya sürmedi ama Nintendo ve Xbox için erişilebilir durumdaydı. Şimdiki oyun bir söylentiye göre sadece PlayStation 4 ve Nintendo Switch için çıkarılıyor.

Şimdiye kadar gösterilen görüntülerin çoğu herhangi bir platform için sınıflandırılmadı. Ancak Japonya EVO 2020‘de Switch sürümü için oyun hakkında yapılan yorumlar çoğunlukla olumlu durumda. Oyunun oynanışından grafik kalitesine kadar bir çok gözlemlemede bulan oyuncular, oyunun gayet temiz olduğunu ve iyi çalıştığını söylediler. Tabii ki, oyun çıkıncaya kadar aksilikler olabilir fakat oyunun görüntülerinin göze hoş geldiğini söyleyebiliriz.

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers, bu yıl hem PlayStation 4 hem de Nintendo Switch için piyasaya sürülecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol