Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Peaky Blinders VR Çıkış Tarihi Belli Oldu

Peaky Blinders: The King's Ransom, Mart 2023'te Oculus Quest 2 ve Pico 4'e çıkış yapacak.

Peaky Blinders VR oyunu için çıkış tarihi nihayet belli oldu. Dizinin sezon finali geçen yıl yayınlandı ancak yakında yayınlanacak bir filmin yanı sıra Oculus Quest 2 bize daha fazlasını vermek üzere.

Daha önce Doctor Who: The Edge of Time’ı yayınlayan Maze Theory tarafından geliştirilen Peaky Blinders: The King’s Ransom isimli VR oyunu önümüzdeki sene çıkış yapacak. Steam için çıkış tarihi henüz belli olmayan oyun, ilk olarak 9 Mart 2023‘te Meta Oculust Quest 2 ve Pico 4 için çıkış yapacak.

Peaky Blinders VR Oyununda Cillian Murphy Yer Alacak

Peaky Blinders VR

Orijinal bir hikayeye sahip Peaky Blinders VR oyunu The King’s Ransom, en iyi VR başlığınız için “epik gangster dramasına dayanan karanlık bir VR aksiyon macerası” vaat etti. 1920’lerin Birmingham’ında orijinal bir karakteri oynarken, yardım için kötü şöhretli çete lideri Tommy Shelby’ye başvurmanız gerekecek.

Sırasıyla Tommy ve Arthur Shelby’yi seslendirmesi için Cillian Murphy ve Paul Anderson‘ı geri getiren oyunun yeni sinematik fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

On yılı aşkın bir süredir idam mangasından kaçıyorsunuz. Yardım için kötü şöhretli Tommy Shelby’ye döndüğünüzde, Churchill’in Kırmızı Kutusu’nun peşine düşüyorsunuz; dünyadaki her İngiliz ajanının adlarını ve yerlerini içeren bir evrak çantası. Yeraltı suç dünyasının derinliklerine çekildiğinizde, kendinizi bir kez daha savaşın içinde bulacaksınız.

BAFTA ödüllü dizinin bir video oyununa uyarlandığını görmeyeli uzun zaman oldu ancak The King’s Ransom, Peaky Blinders VR oyunu olduğu için herkese hitap etmeyecek. FuturLab ve Curve Games,2023’de planınızı gerçekleştirmek için birden fazla karakteri kontrol edeceğiniz bir bulmaca-macera oyunu olan Peaky Blinders: Mastermind‘ı PC’de piyasaya sürmüştü.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.