Pathfinder Wrath of the Righteous İçin Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Koch Media, Pathfinder Kingmaker'ın satış sonuçlarını açıkladı ve devam oyunu Pathfinder: Wrath of the Righteous için yeni bir fragman yayınladı.

Pathfinder Wrath of the Righteous’un çıkışına sadece günler kaldı. Bu vesileyle, Koch Media ilk oyunun satış sonuçlarıyla övünmeye karar verdi. Pathfinder Kingmaker’ın bir milyondan fazla sattığını öğrendik.

Pathfinder Kingmaker, PC platformu için eylül 2018’de çıkış yaptı. İki yıl sonra Xbox One ve PlayStation 4 konsollarına da geldi. Oyun oldukça olumlu incelemeler ile karşılandı. Oyunun PC versiyonu Metacritic’te ortalama yüzde 73 puan aldı. Steam’de tüm kullanıcı incelemelerinin yüzde 78’i olumlu oldu.

Pathfinder Wrath of the Righteous

Bu arada Pathfinder Wrath of the Righteous için aşağıda paylaştığımız yeni bir fragman yayınlandı. Fragman, oyunun 2 Eylül‘de çıkması planlanan çıkışı için hazırlandı.

Serinin ikinci bölümünün iki gün içinde yalnızca PC platformu için çıkış yapacağını hatırlatalım. Oyun Steam, Epic Games Store ve GOG.com’da 229 TL (standart sürüm) karşılığında satılacak.

Oyun, Xbox One ve PlayStation 4 için de yayınlanacak ancak, bu donanım platformlarının sahipleri kendilerini sabırla donatmalı çünkü konsol sürümleri mart 2022‘de çıkış yapacak.

Pathfinder Wrath of the Righteous Neler Sunacak?

Pathfinder Wrath of the Righteous, Owlcat Games’in ilk projesinin hikayesini doğrudan devam ettirmeyecek. Bu sefer bir grup Daredevil olarak Golarion’un yeni, daha karanlık bölgesinde seyahat ediyoruz, diğerlerinin yanı sıra iblislerin vahşi doğayı istila ettiğ, haçlıların kuşattığı şehri ve tehlikeli uçurumu ziyaret ediyoruz. Hikaye, iyi (insanlar ve melekler) ve kötü (Lord Deskari’nin şeytani köleleri) arasındaki mücadeleye odaklanacak.

Oyunun aksiyonu, Pathfinder: Kingmaker’a benzer şekilde izometrik şekilde oynanacak. Atmosferik yerleri keşfettiğimiz, aktif duraklamalar kullanarak gerçek zamanlı olarak rakiplerle savaştığımız ve ana hikaye arayışını ve yan görevleri tamamladığımız, karakter ilerlemesi için gereken deneyim puanlarını kazandığımız klasik bir takım RPG oyunu olacak. Oyun ayrıca oyunun geri kalanı üzerinde büyük etkisi olan ahlaki seçimlerle dolu. Pathfinder Wrath of the Righteous‘da yeni karakterler, sınıflar (Witch ve Oracle), arketipler ve ırklar olacak ancak buna ek olarak önceki bölümden yeni karakterler de bizleri bekliyor olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol