Pathfinder Wrath of the Righteous Çıkış Yaptı

Merakla beklenen RPG oyunu Pathfinder: Wrath of the Righteous piyasaya çıktı. Oyun çok iyi yorumlar aldı. Eleştirmenlere göre geliştirici ekip, Pathfinder: Kingmaker'dan çok daha iyi bir oyun hazırlamış.

Bugün, popüler Pathfinder: Kingmaker‘ın devamı niteliğindeki bir RPG oyunu olan Pathfinder Wrath of the Righteous çıkış yaptı. Oyun daha yeni piyasaya sürüldü ve Steam, Epic Games Store ve GOG.com’da mevcut.

Oyunun şimdilik yalnızca PC platformu için çıkış yaptığını hatırlatalım. Owlcat Games ayrıca Xbox One ve PlayStation 4 için de bir sürüm hazırlamaya başladı ancak bunlar yalnızca gelecek yıl mart ayında çıkacak. Bu yüzden konsol oyuncularının biraz sabretmesi gerekecek.

En azından oyunun konsol sürümleri altı ay gibi kısa bir süre sonra konsollar için çıkış yapacak. İlk oyun olan Pathfinder: Kingmaker, iki yıl sonra konsol sürümüne kavuşabilmişti.

Pathfinder Wrath of the Righteous

Pathfinder Wrath of the Righteous‘ın standart sürümü yaklaşık 229 TL olarak fiyatlandırıldı. Ayrıca iki özel sürüm mevcut. Commander Edition, bir harita, oyun müziği ve sanat kitabı şeklinde ek öğeler ve dijital bonuslar sunacak. Aynı ilgi çekici yerler Mythic Edition‘da yer alacak, ancak aynı zamanda bir Season Pass da olacak.

Season Pass, planlanmış üç ek pakete erişmemizi sağlayacak. Her biri yaklaşık 6-8 saat süren iki yeni hikaye kampanyası ve temel oyunun hikayesiyle kısmen entegre olacak, roguelike oyunlarda modellenmiş bir oyun modu da olacak.

İlk bölüm büyük bir başarıydı, bir milyonun üzerinde kopya sattı, bu yüzden devam oyunuiçin beklentiler yüksekti ve büyük ihtimalle bu beklentiler karşılandı. Şimdiye kadar, oyun çok iyi eleştiriler topladı. Şu anda Metacritic’te ortalama yüzde 85 puana sahip olan Pathfinder Wrath of the Righteous‘ın inceleme notu, Pathfinder: Kingmaker’dan yüzde 12 daha yüksek.

Pathfinder Wrath of the Righteous İnceleme Notları

  • Gamespace – 9.5/10
  • Worthplaying – 9.0/10
  • Wccftech – 8.0/10
  • SpazioGames – 8.0/10
  • Screen Rant – 4/5

İnceleme yapan editörler, en iyi masa üstü RPG oturumlarını anımsatan mükemmel ve çok kapsamlı kampanyayı övdü. Oyun açıkça Kingmaker’dan daha iyi bir oyun olacak ve daha ilginç bir hikaye ve daha rafine oyun mekaniği sunacak. Aynı zamanda, orijinal masaüstüne aşina olmayan kişiler için derinlik ve mekanik incelik seviyesini kaybetmeden daha dostça bir oyun sunacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol