Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Path Of Exile’ın Yeni Expansion’ı Bu Hafta Yayınlanacak

Grinding Gear Games, 7 Ocak 2021 tarihinde yapacağı canlı yayın ile birlikte 15 Ocak 2021 tarihinde başlayacak olan yeni expansion'ın detaylarını açıklayacak.

Grinding Gear Games, Path of Exile’ın 3.13.0 genişlemesini 7 Ocak 2021 tarihinde özel bir canlı yayınla duyuracak. Canlı yayın esnasında yeni expansion ile birlikte gelecek olan, yeni oyun sonu içeriğini, yeni bir mücadele ligini, yeni becerileri, öğeleri ve daha fazlasını ortaya çıkaracak.

Path Of Exilein Yeni Expansioni Bu Hafta Yayinlanacak

Path of Exile’ın yaklaşan genişlemesi bu hafta 7 Ocak 2021 Perşembe günü resmi olarak duyurulacak ve detaylandırılacak. Duyuru, Path of Exile Twitch kanalında Türkiye saati ile 22:00’da yapılacak olan canlı yayın ile birlikte resmi olarak duyurulmuş ve gösterilmiş olacak. Geliştiriciler, yeni oyun sonu içeriği, yeni bir mücadele ligi, yeni beceriler ve çok daha fazlasını ortaya çıkarmayı planlıyor, bu nedenle bu güncelleme hakkında daha fazla şey duymaktan heyecan duyuyorsanız, canlı yayını kaçırmayın.

Grinding Gear Games, Twitch kanalında 3.13.0 genişletme açıklamasına ev sahipliği yapmanın yanı sıra, canlı yayın sırasında Path of Exile kategorisindeki herhangi bir kanal akışı için Twitch Drop’ları da etkinleştirecek. Yayın sırasında izleyen hayranlara Grinding Gear Games‘ten özel bir şeyler kazanma fırsatı verilecek.

Oyuncular yeni genişletmeyi 15 Ocak 2021’den itibaren oynayabilecekler. Güncelleme hakkında daha fazla bilgi için, yukarıdaki resmi tanıtım fragmanına bakabilir veya Path of Exile’ın resmi web sitesinde oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.