Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Path Of Exile Yeni Genişleme Paketi (ve Ücretsiz Itemler) Yarın Açıklanıyor

Geliştirici Grinding Gears Games, yeni ganimet kazanma şansı ile birlikte Path of Exile için yeni genişleme paketini açıklıyor.

Grinding Gear Games‘e göre Path of Exile yakında yepyeni bir genişleme paketi ve ücretsiz ganimet alma şansı sunuyor. Yeni genişletme, kullanıcıların yararlanabileceği çok sayıda yeni deneyimin yanı sıra duyuru yapılırken yayınlarını izleme teşviki de içerecek.

Başlangıçta, ortaya çıkardıkları bu genişleme gecikti çünkü Grinding Gear’daki ekip Cyberpunk 2077 ile herhangi bir müdahale veya çatışma yaşamak istemiyordu. Dürüst olmak gerekirse, bu akıllıca bir karardı çünkü Cyberpunk 2077 en büyük video oyunlarından biri. Şimdi oyuncuların yeni güncellemeyi görmesine izin vermek için mükemmel bir zaman.

Grinding Gear Games, Path of Exile için bir sonraki büyük genişlemenin, 7 Ocak saat 22.00’da (TSİ) Path of Exile’ın Twitch kanalında 3.13.0 adlı genişleme ile duyurulacağını duyurdu. Bu genişlemede oyuncular yalnızca yeni beceriler kazanmakla kalmayacak. Aynı zamanda yeni öğelere sahip olma, yeni bir mücadele ligiyle karşılaşma ve oyunun şeklini değiştirecek yeni oyun sonu içeriğini görme şansına da sahip olacaklar.

YouTube video

Ayrıca, duyuru yayını sırasında Path of Exile‘ı yayınlayan tüm yayıncılar için Grinding Gear, oyuncuların karakterleri için oyun içi ganimet elde etmeleri için bir yol olan Twitch Drop‘ları etkinleştirecek. Yayını yeniden yayınlayan yayıncılar için veya yayın devam ederken oyunu izleyen hayranlar için Grinding Gear Games’ten “özel” bir şey kazanma şansı da var. Ancak bunun ne olabileceğine dair şimdiye kadar hiçbir şey açıklanmadı.

Daha önce yayınlanması gereken ancak karantina nedeniyle geri çekilen bir başka güncelleme olan Path of Exile: Heist idi. Genişletme, zindan taramasına ve kullanıcıların karakterlerini özelleştirmeleri için daha fazla yola izin veriyor. Bu gelecek genişlemede tam olarak ne olacağına dair herhangi bir onay olmasa da, kesinlikle sonuncusu kadar sürükleyici olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.