Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Path of Exile’ın Yeni Ek Paketi Şubat 2022’de Yayınlanacak

Grinding Gear Games ekibi Path of Exile için bir sonraki genişlemenin Şubat 2022'de yayınlanacağını duyurdu.

Grinding Gear Games, gelecek yılın başında Path of Exile hayranlarını bekleyen ilgi çekici yerler hakkında bilgi verdi. Yeni güncelleme ile birlikte yayınlanacak olan ek paket biraz geç yayınlanacağı için mevcut devam eden ligin süresi biraz daha uzatılacak.

Her şeyden önce, bir sonraki büyük genişleme paketini sunması beklenen 3.17 güncellemesi 2022 Şubat ayının başlarında yayınlanacak. Bu başlangıçta planlanandan biraz daha geç olduğundan, Scourge genişlemesinin ligi en az iki hafta uzatılacak. Şimdilik, Grinding Gear Games çalışanları tatile gittiği için geliştiriciler kesin tarihler vermeye hazır değil.

Path of Exile Delirium Everywhere’i Kaçırmayın

Path of Exile

Geleneksel olarak, bir sonraki Path of Exile ek paketinin yayınlanmasından bir hafta önce, yaratıcıların genişlemenin sırlarını ortaya çıkaracağı ve izleyicilere ödüller verecekleri kapsamlı bir yayın düzenlenecek. Ayrıca şimdilik “Hard Mode” olarak bilinen deneysel yeni zorluk seviyesi ile ilgili planlar da değişti. Başlangıçta, testler 3.17 güncellemesinin yayınlanmasından önce başlayacaktı ancak yama ve ilgili genişletme, Grinding Gear Games için bir öncelik haline geldi. Geliştirici ekip yeni zorluk seviyesi konusuna ancak genişlemenin yayınlanmasından sonra geri dönecek.

Path of Exile hayranları ek paketi beklerken çeşitli etkinliklerde eğlenebilecek. Birkaç gün içinde, oyuncuların Wraeclast’ın her bölgesinde yeni patronlara karşı savaşa katılabilecekleri Atlas Invasion etkinliği sona erecek. Yarın ise Delirium’un sislerinin tüm ülkeyi kaplayacağı ve bunun sonucunda haritanın her alanının daha zorlu ve düşmanlarla dolu olacağı Delirium Everywhere‘in lansmanı yapılacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.