Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Path of Exile: Trial of the Ancestors Çıkış Yaptı

Grinding Gear Games, Path of Exile için Trial of the Ancestors genişletme paketini yayınladı. Şu an için sadece PC'de mevcut.

Grinding Gear Games’in en büyük ilgisi şu anda Path of Exile 2 olmasına rağmen, geliştiriciler aksiyon RPG serisinin ilk bölümünün daha da geliştirilmesini ihmal etmiyor. Bunun en son kanıtı, Path of Exile: Trial of the Ancestors isimli genişleme paketi oldu. Şuan için yalnızca PC platformunda mevcut olan ücretsiz genişletme paketi, konsollar için 23 Ağustos’ta yayınlanacak.

Oyunun web sitesinde yayınlanan bilgilerden, Trial of the Ancestors‘da oyuncuların, Trial of the Ancestors adlı bir turnuvaya katılacakları Underworld’e seyahat edeceklerini öğreniyoruz. Karui kabilelerinin düşmüş şeflerine karşı rekabet ederek kendi savaşçı takımımızı oluşturacağız. Her maçta, ödülün rehberliğinde oyuncular rekabet edecekleri kabileyi seçebilecek.

Path of Exile: Trial of the Ancestors Yama Notları

Path of Exile: Trial of the Ancestors Çıkış Yaptı

Oyuncular, düşman takımın savaş alanının konfigürasyonunu ve savaşçılarının stratejik yerleşimini etkileyecek. Zafer, rakibin totemlerini yok eden takımın olacak.
Savaşın kazananları ise “değerli ödüller” elde edecek. Bir dizi standart eşyaya ek olarak, birkaç özel kupa da kazanılabilecek. Bunlardan birisi ise dövmeler olacak. Kullanımları, nitelik becerilerinin pasif ağaç üzerindeki etkisini değiştirecek.

Tüm turnuvayı kazanma karşılığında, bize ek beceriler sağlayan Omens‘i alacağız. Oyuncu, her savaş alanı için yalnızca bir Omen kullanabilecek. On Karui kabilesinin her birini yenmenin yanı sıra kabilenin özünü içeren, koruduğu benzersiz bir eşya edineceğiz. Geliştiriciler ayrıca Forbidden Sanctum’un dengesinin, karşılaşacağımız “daha çeşitli mekanik ve canavarlar sağlamak” için iyileştirildiğini de garanti etti.

DLC ile ilgili daha fazla ayrıntı öğrenmek istiyorsanız, sizi bu sayfaya yönlendirelim. Buna karşılık, aşağıda Trial of the Ancestors’ı gösteren bir fragmanı izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.