Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Path of Exile: The Forbidden Sanctum Tanıtıldı (Video)

Fellshrine Ruins'in altındaki Sanctum'u keşfedin, Afflictions ve Accursed Pacts'in acısını çekerken benzersiz düzenleri geçmek için Resolve harcayın. En yeni ücretsiz genişletme paketine yakından bakıyoruz.

Grinding Gear Games, Path of Exile için bir sonraki genişletme paketi The Forbidden Sanctum‘u ve Challenge League‘i tanıttı. Yeni fragmanda, Fellshrine Ruins’in altındaki Sanctum’a birkaç oda ve ödülleri açıklanmış olarak giren oyuncuları görüyoruz. Zindanda ilerledikçe ‘Resolve’ azalacak ve koşu sona erecek. Keşfedilecek toplam dört kat bulunacak.

Siz zindanı keşfettikçe, bazı odalar Resolve’un bir kısmını geri yüklerken, diğerleri sizi Afflictions ile lanetleyecek. Zindanda ilerledikçe sıkıntılar artmaya devam edecek ancak bazı nimetler de keşfedilebilecek. Zindan her seferinde düzenini değiştirecek ancak yeni duyuruda onaylandığı gibi, oyuncular daha sonra tekrar ziyaret etmek üzere art arda sekiz adede kadar odayı (bir kat) kaydedebilecek.

Path of Exile: The Forbidden Sanctum Güncelleme Notları

The Forbidden Sanctum

Sanctum, Aureus‘u hazine sandıklarında ve canavarları öldürmekten para birimi olarak verecek. Dışarı çıkarılıp ara sıra ortaya çıkan ve nimet satan bir tüccarda harcanamayacak. Accursed Pacts önemli bir güç sağlayacak ancak büyük dezavantajları da olacak. Bu, Curse of the Dead Gods’a çok benziyorsa, haklısınız. Biz de benzerlikleri hemen fark ettik.

Koşular arasında devam eden ve size daha fazla güç sağlayan Templar Relics de mevcut. Sanctified Relics bulana kadar daha derin keşfetmek için doğru olanları seçmeniz gerekecek. Sığınağın dışında sizinle birlikte kalacak ve yapınızı etkileyen bir Templar gücü sağlayabilecek.

Elbette düşmanların yanı sıra zor boss karşılaşmaları da bulunacak. Big Bad ile karşı karşıya gelene kadar her kat, aralarında rastgele mini boss karşılaşmaları sunacak.

Path of Exile: The Forbidden Sanctum PC için 9 Aralık‘ta, Xbox ve PlayStation için 14 Aralık‘ta başlayacak. Yeni güncellemeye giden yolda daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.