Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Path of Exile Sentinel Güncellemesi Tanıtıldı

Path of Exile'ın en son genişlemesi Sentinel, tonlarca yeni içerik, sistem ve yaşam kalitesi değişikliği ile yakında piyasaya sürülecek.

Path of Exile, oyuna büyük miktarda yeni içerik getirmeyi vaat eden yaklaşmakta olan Sentinel genişlemesini duyurdu. Oyunun hayranları yepyeni oyun sistemleri, yaşam kalitesi değişiklikleri ve yeni bir mücadele ligine kavuşacak. Güncelleme notları çok uzun. Bu gelmiş geçmiş en büyük güncellemelerden bir tanesi olacak.

Path of Exile, 2013’teki çıkışından bu yana etkileyici bir performans sergiledi, Grinding Gear Games tarafından geliştirilen Diablo tarzı aksiyon RPG oyunu, cömert ücretsiz oynama modeli, karakter yapılarına serbest biçim yaklaşımı ve bağımlılık yaratan ilerlemesi sayesinde giderek daha popüler hale geldi. Yüksek anlık oyuncu sayısıyla PoE, Steam’in en popüler ücretsiz oyunlarından biri olmaya devam etti.

Path of Exile Sentinel Güncelleme Notları

Path of Exile
Path of Exile Sentinel ile zorluk seviyeleri değişecek.

Path of Exile için en son genişleme olan Sentinels, bu güncellemelerin en kapsamlıları arasında yer alacak. Anahtar özellik olan isimsiz Sentinels, oyuncuları takip eden ve düşmanlarını güçlendiren eski yapılar olarak oyuna eklenecek. Risklerin artmasıyla ödüller de artacak, yani oyuncular mümkün olan en iyi ödüller için giderek daha zor olan Sentinel’leri aramak isteyecek.

Depleted Sentinels, öncekilerin özelliklerini taşıyan yeni bir Sentinel oluşturmak için birleştirilebilecek ve oyunculara karşılaştıkları zorlukları değiştirmenin benzersiz bir yolunu sunacak. Yeni bir para birimi olan Recombinators da bu özelliğin ekipmana uygulanmasına izin verecek. Aynı sınıf ekipmandan ikisinde bir Recombinators kullanmak, her ikisinin bazı özelliklerine sahip yeni bir ekipman parçası ile sonuçlanacak.

Bu özellik, oyuncular güçlü özellik kombinasyonları oluşturmaya çalıştıkça, ekipman güçlendirme sürecini daha da ilginç hale getirecek. Sentinel ligi Standard, Hardcore ve Solo Self-Found modunda oynanabilecek. Path of Exile’ın Sentinel isimli genişletme paketi, PC için 13 Mayıs’ta ve konsollar için 18 Mayıs’ta yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.