Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Path of Exile Scourge Ek Paketi Duyuruldu

Path of Exile yakında Scourge genişlemesini alacak. Duyurulan ek paket, şeytani boyuta bir ziyaret, ögeleri kirletme, beceri ağacında önemli değişiklikler gibi birçok yenilik içerecek.

Path of Exile Scourge çıkış tarihi açıklandı ve birçok yeni detay paylaşıldı. Dünkü yayında genişleme hakkında birçok bilginin yanı sıra yeni bir fragman da paylaşıldı.

Genişlemenin ana cazibesi, adını taşıyan Scourge sistemi olacak. Hayır, zombilerin veya diğer ölümsüzlerin istilasıyla ilgili değil, cehennemden gelen bir iblis ordusuyla ilgili olacak ancak, Wraeclast dünyasının keşfi sırasında onları bulamayacağız.

Path of Exile Scourge

Path of Exile Scourge Neler Sunacak?

Genişletmenin başlamasından sonra, karakterimiz The Blood Crucible isimli yeni bir eşya alacak. Bu, adından da anlaşılacağı gibi, kahraman tarafından mağlup edilen düşmanların kanıyla doldurulacak.

Yeterli miktarda kırmızı sıvı topladıktan sonra, Wraeclast’ın cehennem yaratıkları tarafından istila edilmiş alternatif, harap bir versiyonuna geçebileceğiz. Ne kadar çok kan toplarsak, bu yakılmış dünyada o kadar uzun süre kalabileceğiz, bu da daha değerli ödüller kazanmamızı sağlayacak. Tabii süre arttıkça, iblis ordularıyla giderek daha da zorlaşan çatışmalara gireceğiz. Ek olarak The Blood Crucible, ögeleri kirletmenizi sağlayarak onlara güçlü değiştiriciler veya olumsuz etkiler ekleyecek. İlgilendiğimiz kombinasyonu elde edene kadar süreç tekrarlanabilecek.

Path of Exile Scourge beraberinde tornado ve yıkıcı enerji kılıcı gibi yeni taşlar da getirecek. Ek olarak, geliştirici ekip, oyun dengesini bir kez daha elden geçirdi. Oyuncular tarafından çok nadiren kullanılan pasif yeteneklerle ilgili değişiklikler yapıldı. Daha az kullanılan yetenekler, yetenek ağacından kaybolacak ama tamamen değil, çünkü bunun yerine özel ustalıkları temsil eden simgeler görünecek. Bunlar, belirli bir daldan ilk pasif “yeteneği” satın aldıktan sonra altı bonusa erişim sağlayacak.

YouTube video

Grinding Gear Games ayrıca Path of Exile‘ın oyun sonu içeriğindeki değişikliklerden, temel oyuna keşif ligi tanıtımından, gelecek yıl için planlanan atlasta iyileştirmelerden ve önümüzdeki aylarda göreceğimiz diğer birçok yeni şeyden bahsetti.

Path of Exile Scourge‘un lansmanı 22 Ekim’de PC’de ve 27 Ekim’de PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’de gerçekleşecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.