Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Path of Exile: Ruthless Mode Duyuruldu

Path of Exile, Ruthless Mode adlı isteğe bağlı "zorlayıcı ve cezalandırıcı" yüksek zorluk dereceli ilerleme sistemini tanıttı.

Path of Exile geliştiricisi Grinding Gear Games nihayet oyunun “Ruthless” başlıklı uzun süredir söylentilere konu olan zor mod versiyonunun varlığını resmen doğruladı. Oynaması ücretsiz aksiyon RPG oyunu, yıllar boyunca en sadık kitlesine oyun sonu seviyesinde bir dizi genişleme sunmuş olsa da, süper güçlü meta yapıların yeni içeriğe hakim olması her zaman çok kısa sürüyordu.

Bunu göz önünde bulundurarak Path of Exile, daha yavaş, daha stratejik ve belki de oyuncuları uzun süre diken üstünde tutacak cezalandırıcı bir oyun deneyimi arzulayan oyuncuları elde tutmak konusunda fazlasıyla zorluk çekti. Özel bir zor modun varlığı uzun zamandır söylentilere konu oluyordu ancak konu hakkında resmi bir açıklama gelmiyordu. Bugün ise Ruthless resmiyet kazandı.

Path of Exile: Ruthless Herkesi Zorlayacak

Path of Exile

Grinding Gear Games, Path of Exile: Ruthless‘ı nihayet duyurdu. Fazlasıyla cezalandırıcı ve çok zorlu bir mod arayanlar, Ruthless Mode’un temel oyun döngüsünde kapsamlı bir dizi değişiklikle zorluğu maksimuma çıkarmayı hedeflediğini duyunca çok sevinecek. Resmi duyuruda “Acımasızlık herkes için değil. Acımasız, sürtüşme, gerilim ve beklentiyle ilgili yeni bir mod” ifadeleri kullanıldı.

Son derece kıt eşya düşüşleri, çok az güvenilir para kaynağı ve sınırlı üretim ile amaç, ilerlemeyi zahmetli bir şekilde zorlaştırmak ancak daha da anlamlı hale getirecek büyük ödüller sağlamak olacak. Duyuruya göre, Ruthless Mode şu anda küçük ölçekli bir alfa testinden geçiyor ve oyunun Aralık genişleme paketiyle birlikte piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Bu arada, oyuncuların Ruthless ve diğer ilgili içerikler hakkında daha fazla bilgi bekledikleri için şimdilik Path of Exile: Lake of Kalandra içeriğini oynamaya devam etmeleri gerekecek. Bu yüzden, yeni bilgiler kaçırmamak için bizleri takip etmeyi unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.