Path Of Exile: Harvest İçin Bir Fragman Yayınlandı

Path of Exile'ın yeni genişleme paketi için fragman yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Path of Exile‘ın geliştiricisi olan Grinding Gear Games yayınlamış olduğu yeni Path of Exile: Harvest fragmanında yaşam gücü ve benzersiz ödüller için hasat edilebilecek, oyuncuların kendi yaşam bahçelerini yaratabilecekleri yeni içeriği gösterdi.

Path of Exile: Harvest yayınlanan fragmana göre 19 Haziran 2020 tarihinde başlaması bekleniyor. Yeni genişlemenin önceki expansionlara göre farklı bir kaç özelliği mevcut ve bu harvest kesinlikle Farmville gibi olmayacak. Yeni gelecek olan Harvest genişlemesinde Path of Exile oyuncuları Oshabi’nin portalı üzerinden Sacred Grove adlı yere gittiklerinde Seed Caches adında ki tohumları bulacaklar.

Bu yeni gelecek olan expansion şimdiye kadar ki çıkmış olan genişlemelerden farklı olarak karşımıza çıkıyor. Oshabi’nin portalını kullanarak gittiğimiz Sacred Grove’da canavarlara ait tohumları ekerek yeni canavarların yetişmesini sağlayabiliyorsunuz.

Düşük seviyede ki canavarları yetiştirmek oldukça kolay olacaktır ancak daha tehlikeli olanları hem büyüme hem de hasar söz konusu olduğunda daha zor olacaktır. Bazı egzotik tohumlar belirli koşullar gerektirir ve bahçenizi beslemek için borular, kondansatörler ve dağıtıcılar kullanabilirsiniz.

Yeni gelecek olan expansion’ın tam sürüm notlarını buradan okuyabilir ve aşağıdan yayınlanmış olan fragmanı izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol