Path of Exile İçin Aralık Ayı Etkinlik Takvimi Paylaşıldı

Bu yıl yavaş yavaş sona eriyor ve bu vesileyle Grinding Gear Games Path of Exile'da bir dizi etkinlik planladı. Oyuncular birçok ilginç ve zorlu mücadele ile uğraşacak.

Grinding Gear Games ekibi, yılın sonunu kutlamak için Path of Exile‘da bir dizi etkinlik duyurdu. Toplamda altı tane olacak ve önümüzdeki beş hafta içinde gerçekleşecek. Bu etkinliklerin tümünün neler içereceğini ve ne zaman yapılacağını sizler için listeledik.

Bu etkinliklerin yalnız PC platformunda yapılacağını ve maalesef konsollarda yer almayacağını baştan sizlere söylemiş olalım. Yapımcı ekip bunun sebebini açıklamadı. Ekip ayrıca yaklaşan etkinlikler için bir fragman yayınladı. Önümüzdeki beş hafta boyunca Path of Exile‘da neler olacağına dair bir ön fikir edinmek istiyorsanız haberin aşağısında fragmanı izleyebilirsiniz.

Path of Exile Aralık Ayı Etkinlik Tarihleri

Path of Exile

Aşağıda genel bir etkinlik takvimi bulabilirsiniz. Daha fazla ayrıntıya ihtiyacınız varsa, lütfen oyunun resmi web sitesini ziyaret edin.

  • Endless Delve (3 – 13 Aralık): Bu etkinlik sırasında oyuncular Azurite Mines’ın derinliklerine inecek. Meydan okumayı kabul ederseniz, madenin daha da derinlerine inmeniz ve artan zorlukla yüzleşmeniz gerekecek.
  • Zizaran’s Gauntlet (10 – 20 Aralık): Yayıncı tarafından düzenlenen ve oyunculara seviyeleri tamamlayarak ve patronları yenerek puan toplamakla görevlendirilecekleri bir etkinlik olacak. Kazanılacak ödüller, Zizaran ve oyun topluluğundan diğer yayıncılar tarafından desteklenecek.
  • Endless Heist (17 – 27 Aralık): Bu, hikaye kısmını tamamen atlayan yepyeni bir mod. Oyuncuların ana görevi, kiralık hırsızlar tarafından desteklenen riskli soygunlar yapmak olacak. Ölümün ganimet kaybına eşdeğer olacağını hatırlatalım, öldüğünüzde, her şeyinizi kaybedeceksiniz.
  • Atlas Invasion (24 Aralık – 3 Ocak): Bu modda oyuncular Wraeclast’ın her alanında yeni patronlarla karşılaşacak. Düşmanları yenmek kolay olmayacak, ancak oyuncular onları alt etmeyi başarırsa benzersiz eşyalar kazanacak.
  • Delirium Everywhere (31 Aralık – 10 Ocak): Delirium Mists tüm ülkeyi kaplayacak ve haritanın her alanını daha zorlu ve düşmanlarla dolduracak. Bu, iyi bir mücadeleyi seven ve ilginç eşyalar elde etmek isteyen oyuncular için mükemmel bir mod olacak.
  • Path of Exile: Royale featuring Brutus (9, 23, 30 Aralık): Battle Royale, Path of Exile’a geri dönüyor ancak biraz değiştirilecek. Bir noktada, Brutus, oyuncuların savaşabilecekleri veya rekabeti ortadan kaldırmak için kullanabilecekleri, haritadaki güvenli bir bölgenin ortasında görünecek.

Öte yandan, bu etkinliklerde yer alacak kadar cesur değilseniz endişelenmeyin. Twitch yayınlarını izleyerek de ödül kazanmak mümkün olacak. Burada “Twitch Drop” olarak adlandırılanların yalnızca her etkinliğin ilk gününde geçerli olacağını da belirtelim. Yayınları izlemenin ödüllerini buradan okuyabilirsiniz.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol