Path of Exile 3.3.0 Güncellemesinde Neler Olacak?

Beklenen güncelleme ile Path of Exile'da skill sistemi değişecek, yıl sonunda da yeni ek paket yayınlanacak.

Bir aydan kısa bir süre içinde Path of Exile’ın İçerik Güncellemesi 3.3.0 olarak bilinen büyük yaması için tanıtımlar başlayacak. Henüz güncellemenin tam ayrıntılarını bilmesek de, yapımcı firmadan bugün bir açıklama geldi ve oyuncuları neler beklediği konusunda bilgilendirme yaptılar.

Yapımcı firma Grinding Gear Games, 2017 yılının sonunda iki yeni ek paket yayınlamıştı ve Mart ayında da oyuna yeni güncellemeler gelmişti. 3.3.0 güncellemesi de benzer yönde olacak ve ek paketten öte bir ‘Lig’ olarak yayınlanacak fakat önceki liglere kıyasla daha geniş olacak. Aynı zamanda bu yıl sonunda sıradaki büyük ek paket de tanıtılacak, yani işler bu kadarıyla kısıtlı kalmayacak.

Grinding Gear Games yeni güncellemeyle Path of Exile’ı oyuncular için daha zevkli bir hâle getirmek isterken, 3.3.0 ile birlikte oyun içi skiller gözden geçirilecek ve yenilenecek. Bu sayede kullanıcılara farklı buildler yapma imkanı da tanınacak.

Aynı zamanda Path of Exile’ın büyük 3.3.0 güncellemesi için bir alfa testi de yapılacak ve içeriği önümüzdeki ay duyurulacak. Fakat henüz biraz daha süreye ihtiyaç var.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol