Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Path of Exile 2’den Heyecanlandıran Tanıtım Videosu

Path of Exile özel etkinliği Affliction, 30 Kasım'da yayımlanacak. Etkinlikte Path of Exile 2 hakkında yeni bilgiler öğreneceğiz. Bunu kutlamak için, yeni oyundan kısa bir fragman yayımlandı.

Diablo 4’ün en iddialı rakibi olan Path of Exile 2 hakkında birçok yeni detay öğreneceğimiz Affliction isimli etkinlik, 30 Kasım’da yayımlanacak. Beklentileri yükseltmek isteyen Gridning Gear Games, kısa bir tanıtım videosu da yayımladı. Tamamen oyun içi grafik motoruyla hazırlanan kısa video ile oyunun kasvetli ortamını ve bir karakteri görme şansı yakaladık.

Videoda, uzak dövüş üzerine uzmanlaşmış olan Mercenary sınıfını görüyoruz. Vahşi bir köpek sürüsüne karşı makineli tüfek gibi arbalet kullanan karakter, şehir kalıntıları içeren dar bir koridorda yürürken görülüyor. Oyunda yer alacak birçok karakterden yalnızca birisi olacak Mercanary sınıfının yanı sıra Druid, Warrior ve Huntress gibi sınıflar da geçtiğimiz aylarda tanıtılmıştı.

Path of Exile 2 Etkinliği Ne Zaman?

Path of Exile 2'den Heyecanlandıran Tanıtım Videosu

Ayrıca fragmanda yer alan karakter yürürken ateş ediyor ki bu özellik ilk Path of Exile’da yoktu. Affliction yayını 30 Kasım Türkiye saati ile 23:30‘da başlayacak. Etkinliği canlı olarak geliştiricinin resmi Twitch kanalından izleyebilirsiniz. Path of Exile 2 PC, Xbox Series X/S ve PlayStation 5’e çıkış yapacak ancak net bir tarih henüz belli değil.

Devam oyunu, tamamen yenilenmiş bir mücevher sistemi ve daha önce bilinmeyen silah türleri sunacak. Oyun, altı oyunculu bir kooperatif modu sunacak. Oyunda ayrıca Kitava’nın ölümünden yirmi yıl sonra başlayacak olan altı perdelik uzun bir hikayeyi de deneyimleyebileceğiz. Bu arada, 7 Haziran 2024 tarihinde oyunun açık beta testleri başlayacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.