Path Of Exile 2 Coronavirüs Yüzünden Ertelenebilir

Path of Exile 2'de Coronavirüs'ünden nasibini aldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...
Path Of Exile 2 Coronavirüs Yüzünden Ertelenebilir

Bir çok Path of Exile oyuncusu için üzücü bir haberimiz var. Path of Exile 2, küresel sağlık problemi yaratan Coronavirüs‘ünden dolayı büyük bir ihtimalle ertelenebilir.

Mevcut oyuna yeni bir yedi perdelik hikaye ekleyecek olan ARPG’nin devamı, bu yılın sonlarında beta’ya ulaşması bekleniyordu, ancak Grinding Gear Games bu tarihi muhtemelen uzatacak gibi duruyor.

Grinding Gear Games’in kurucu ortaklarından olan Chris Wilson vermiş olduğu bir röportaj’da “İlk tahminimiz 2020’nin sonlarında bazı erken beta testlerine başlamaktı, Ancak, işlerin topluluk geri bildirimi için yeterince hazır olduğundan emin olmak için yaklaştıkça zamanı revize edeceğiz” dedi. Ancak bildiğimiz üzere firmanın bir diğer ayağı Asya bölgesinde ve bu durum Path of Exile 2’yi de etkilemiş gibi duruyor.

Stüdyo 13 Mart 2020 tarihi ile yeni sezonu olan Delirium‘u yayına alacak. Path of Exile’ın yanı sıra bir çok oyun fuarı ve oyun’da Coronavirüsünün etkilerinden dolayı ertelenmek zorunda kaldı. Hem teknolojik hem ekonomik hem de oyuncular açısından bir çok sektör sekteye uğramış durumda.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol