Patapon 2 Remastered 30 Ocak’ta PlayStation 4 Platformuna Gelecek!

Patapon 2 Remastered'in çıkış tarihine sayılı günler kaldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2008 yılında lansmana çıkan ve ortalığı kasıp kavuran Patapon 2 yeni bir sürümü ile yeniden oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Farklı oynanış modlarına sahip olacak olan yapım ay sonunda PlayStation 4 platformu oyuncularına sunulacak.

Birbirinden farklı eski oyunları Remake ve Remastered sürümler eşliğinde yeniden piyasaya süren geliştiriciler hem oyunları canlı tutuyor hem de yeni içerikleri deneyimleme fırsatı sunuyor. Bu yıl yenilenmiş içerikleri ve yenilenmiş grafik açıları ile karşımıza çıkacak olan oyunlar arasında 2008 model Patapon 2’nin Remastered sürümü de yer alıyor.

Bugün Eurogamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Patapon 2 Remastered 30 Ocak’ta PlayStation 4 platformu için piyasaya sürülecekmiş. PlayStation Store üzerinde sergilenmeye devam edilen yapım, On-Core Software tarafından geliştirilirken SIEE tarafından PS4 oyuncularına sunulacakmış.

Yenilenen 1080p ve 4K çözünürlüklü görselleri ile modern bir oynanış yapısını oyunculara sunacak olan yapım oyuncuları sihirli bir askeri harekata çıkaracak. 30’dan fazla ve farklı görevin yer alacağı yapım da çeşitli ses efektlerine ek olarak bölüm sonu dövüşler de bulunacak.

Müzik tabanlı 5 mini oyunda yer alacağımız yapım da çeşitli bonuslar ve yükseltmeler de yer alacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol