Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Parti Tabanlı RPG: Battle Hunters Kasım’da Nintendo Switch’e Geliyor

Bağımsız geliştirici Phase Two, fantastik RPG Battle Hunters'ı Nintendo Switch'e getireceğini duyurdu.

https://www.youtube.com/watch?v=9s8nI0U4YD8

Bağımsız geliştirici Phase Two, fantastik RPG Battle Hunters‘ı Nintendo Switch‘e getireceğini duyurdu. Oyun, bu Kasım ayında hem Switch hem de Steam’de yayınlanacak.

Başlangıçta mobil cihazlarda yayınlanan Battle Hunters, kahramanlarınızın stratejik komutasına odaklanan sıra tabanlı ve gerçek zamanlı bir savaş sistemine sahip. Savaş alanında kılıçlar, büyüler, bıçaklar ve patlayıcılar ile seçim yapabileceğiniz her tür yakın dövüş ve menzilli seçenekleri var.

Her karakterin kendi dövüş becerileri arasında iyi bir denge kurmayı umarak toplamda üç kahramandan oluşan bir parti oluşturuyorsunuz. Kahramanlarınız isterseniz yükseltilebilir veya değiştirilebilir. Her birinin savaşmak için farklı bir güç ve zayıflık yelpazesi var.

Battle Hunters Nasıl Oyun?:

Krallık Tehlike Altında ve en yaşlı ve en bilge büyücü, tek başına, son umut kalesi olarak, isimsiz bir kötü adamı uzak tutmak için mücadele etmektedir. Oyuncular, yaşlı adamın yardım çağrısına kulak vererek zindanlara, mağaralara, ormanlara ve bataklıklara daldıran 3 cesur maceracıdan oluşan bir ekibi komuta edecekler.

Çok çeşitli canavarca düşman ve canavarca kötü adamlar, krallığın farklı bölgelerinde ilerlerken partinizin yok olmasına cehennemle bağlı olarak görevinizi engelleyecek. Yine de güçlü kahramanlar, cesur grubunuz karanlığın güçlerini ele geçirirken savaşa katılmaya hazırdır. Sinsi goblinlerin ve hantal trollerin yaşadığı Büyük Orman’dan, vahşi çirkinlerin ve durdurulamaz taş golemlerin sizi beklediği yüksek Issız Kayalıklara kadar.

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.