Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Parkur Yarış Oyunu Wreckreation Duyuruldu (Video)

THQ Nordic, açık dünya sanal alanında geçen yüksek etkili bir yarış oyunu olan Wreckreation'ı duyurdu.

Parkur temalı arcade yarış oyunu Wreckreation duyuruldu. Cuma günü, THQ Nordic Digital Showcase 2022 etkinliği, bir düzineden fazla oyunun tanıtımını yaptı. Duyurulan oyunlar inanılmaz derecede çeşitliydi ancak benzersiz oyunlar arasında öne çıkan proje kesinlikle bu bir yarış oyunu oldu.

Three Fields Entertainment tarafından geliştirilen Wreckreation, bir açık dünya sanal alan yarış oyunu olacak. Oyun henüz bir çıkış tarihi almamış olsa da, THQ Nordic oyunun, PC’nin yanı sıra PlayStation ve Xbox konsolları için planlandığını doğruladı. Oyun yarış oyunu olarak tanımlansa da aslında bundan çok daha fazlası. Oyunun temeli, MixWorld adlı 400 kilometrekarelik bir açık dünya haritası.

Wreckreation Neler Sunacak?

Wreckreation

Her oyuncunun içinde “yaratabileceği, şekillendirebileceği ve yıkabileceği” kendi MixWorld’ü olacak. Bu sanal alan, oyuncuların istedikleri gibi araba sürmelerine ve yarışmalarına, yarışlar, gösteriler ve aralarındaki her şeyi istedikleri gibi yaratmalarına izin verecek. Sıçramalar, döngüler, yarım borular ve hatta hareketli engeller dünyanın her yerine ve hatta gökyüzüne yerleştirilebilecek.

Yoğun yarış deneyimleriyle dolu bir Wreckreation haritası oluşturup bunu arkadaşlarınızla paylaşamamak oldukça sıkıcı olurdu. Bu nedenle Three Fields Entertainment, çeşitli çok oyunculu modları da duyurdu. Oyuncular birbirleriyle yarışabilecek, arkadaşlarının ve diğer yaratıcıların dünyalarını ziyaret edebilecek, tasarımları paylaşabilecek ve daha pek çok şey yapabilecek.

Drift, Air, Near Miss, Stunt, Crash ve Time modları dahil olmak üzere birçok farklı yarış oyunu modu için bir lider tablosu sistemi bile olacak. Three Fields Entertainment ayrıca Wreckreation’ın kişiselleştirme seçeneklerine de dikkat çekti. Bir yarış oyununa yakışan şekilde, dinlemek için 16 farklı müzik kanalı da oyunda yer alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.