Paris Games Week’te Sony Yeni Oyun Duyurabilir!

Sony 'nin PGW 'deki varlığı, yeni oyunların habercisi olabilir.

Paris Games Week veya kısa adıyla PGW, 2010 yılından itibaren Ekim ayının sonuna doğru Paris’te düzenlediği ve Avrupa’nın en önemli video oyun fuarından biridir. Sony 30 Ekim tarihinde bu önemli fuarda PlayStation ‘ın büyük bir etkinlik düzenleyeceğini ve E3’teki benzer bir konferansla karşımıza çıkacağını duyurdular.

Bu haberle birlikte video oyun sevenlerin başlı başına heyecan verici bir haber olarak nitelendirdiği bir haber çünkü Sony’nin E3 fuarında elindeki tüm kozları ortaya dökmediğini oyun severler olarak biliyoruz.  Sony Worldwide Studios başkanı Shuhei Yoshida “Göstermediğimiz şeyler var. Bunları E3 2017‘de açıklamamayı tercih ettik ama yılın sonuna doğru ekiplerimizden çok büyük haberler almayı bekleyebilirsiniz. Bu konuda şüpheniz olmasın.” şeklinde konuşmuştu. Normalde Yoshida’nın kastettiği fuarların Gamescom veya PSX olabileceğini düşünmüştük, ama Sony’nin PGW’deki varlığı işi değiştirdi.

Sony 2015 yılında katıldığı PGW’te Detroit: Become Human, Matterfall, Until Dawn: Rush of Blood gibi oyunları duyurmuş, Horizon: Zero Dawn ve Gravity Rush 2‘den de yeni videolar göstermişti. Yoshida ‘nın ” göstermediğimiz şeylerden ” kastı her neyse çok büyük ihtimalle 30 Ekim’de düzenlenecek olan konferansta karşımıza çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>