Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Parasite Yönetmeninin Yeni Filmi Mickey 17’den Resmi Fragman

Parasite filmi ile oldukça ünlenen yönetmen Bong Joon-ho'nun yeni filmi Mickey 17 için resmi fragman yayınlandı. Robert Pattinson'un başrolde yer aldığı film 2024'te çıkış yapacak.

Parasite ve Snowpiercer gibi başarılı yapımlarla bilinen yönetmen Bong Joon-ho, yeni filmi Mickey 17‘yi tamamladı. Robert Pattinson ve Mark Ruffalo’nun başrollerini paylaştığı film, Edward Ashton’ın yazdığı Mickey 7 romanından uyarlandı. Filmin ilk resmi fragmanı da nihayet yayınlandı. Filmde Robert Pattinson, Steven Yeun, Naomi Ackie ve Toni Collette ile birlikte rol alacak.

Film hakkında şu an için pek bir şey bilinmiyor ancak yapım, bir kitaptan uyarlama olduğu için konusu biliniyor. Orijinal kitabın özetine dayanan film, Niflheim buz dünyasını kolonileştirmek için gönderilen bir insan keşif gezisinde çalışan Mickey’yi konu alıyor. Mickey 7, diğerleri için çok tehlikeli olan görevleri üstleniyor ve adında da görüldüğü gibi 7. hayatını yaşıyor.

Mickey 17‘nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Mickey 17

Görevde yer alan Mickey, öldükten sonra anılarının çoğu bozulmadan yeni bir vücut ile yaşama başlıyor. Altı ölüm yaşayan Mickey 7 ise, kendisi ile ilgili korkunç gerçeklerle yüzleşiyor. Mickey 17, yönetmen Bong’un Parasite yapımından sonra vizyona girecek ilk filmi olacak. Film 29 Mart 2024’te sinemalarda özel olarak prömiyer yapacak.

Filmin fragmanına geldiğimizde ise Mickey’nin bir CT tarama makinesinde yer aldığını görüyoruz. Ancak fragmanda film ile ilgili gösterilen başka ayrıntı yok. Bu yüzden filmi merakla bekleyen izleyicilerin biraz tadı kaçtı. Yine de yapımın çıkış tarihi 2024 olduğundan dolayı daha fazla detay beklemek için biraz erken. Mickey 17 fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.