Paramanya

MMOTCG
Takip Et
8.7

Çok iyi

6.1

Kullanıcı

Paramanya’nın Yeni Haritası Kız Kulesindeki Akşam Yemeği İle Kutlanıyor!

Oyuna gelen Uçan Ada haritası, oyuncular tarafından Kız Kulesindeki akşam yemeğinde kutlanacak.

Ülkemizde en çok oynanan mobil oyunların başında gelen Paramanya 12 Nisan’da yeni bir güncelleme alarak oyunculara ‘Uçan Ada’ adında yeni bir harita sundu.

Oyuna gelen Uçan Ada haritası ile biz dizi yenilikte oyunculara sunuldu. 12 Nisan – 11 Mayıs tarihleri arasında Paramanya’ya giriş yapan oyuncular bir arkadaşları ile eşsiz manzaraya sahip olan Kız Kulesi’nde beraber bir yemek yeme fırsatı elde ediyorlar. Uçan Ada haritası ile oyuna gelen en büyük yeniliklerden birisi de Sıralama Odası olacak. Sıralama Odası sayesinde oyuncular aynı seviyedeki oyuncular ile eşleşecek ve bu sayede rekabet ortamı da kızışmış olacak.

Bununla da yetinmeyen Paramanya, oyunculara oyun alanının dört bir köşesine Mancınık Karesi ekleniyor. Gelen bu mancınık kaleleri ile oyuncu mıknatıs, slime, fırça gibi öğeler alabiliyor ve bu nesneler ile rakiplerine karşı çeşitli tuzaklar kurabiliyorlar. Ücretsiz indirilen ve Türkçe seslendirmelerin yer aldığı oyun tüm mobil cihazlarla da tam uyumlu olarak çalışabiliyor. Oyunculara zarları yuvarlayarak ister arkadaşları ister yabancı oyuncular ile oynama imkanı sunan Paramanya, oyunculara dünya turu attırmayı da unutmuyor. Özel günlere ait etkinlikler ile oyunculara sürekli sürpriz hediyeler sunan mobil oyun, ülkemizde ve dünyada milyonlarca oyuncu tarafından büyük bir keyifle oynanıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>