Paragon

MMORTS
Takip Et
1

İncelenmemiş

6

Kullanıcı

Paragon Yeni Kahramanını Tanıttı, Karşınızda Revenant

Paragon yeni kahramanlar ile çerçevesini genişletmeye devam ediyor.

Epic Games’in Playsttaion 4 ve PC platformları için geliştirdiği, tamamen ücretsiz olarak oynanabilen MOBA tarzı oyunu Paragon, yeni kahramanlarını tanıtarak çerçevesinin ne kadar geniş olduğunu kanıtlamak istiyor. Revenant, kısa süre önce yayınlanan video ile tanıtılan son kahraman oldu. Her üç haftada bir yeni kahraman tanıtan oyunun halihazırda 30 farklı kahramanı bulunuyor.

Oldukça yetenekli bir nişancı olarak tasarlanan Revenant’ın başındaki eski kovboy şapkası ve ona ödül avcısı havası katan kostümü, teke tek düellolarda ne kadar başarılı olacağını kanıtlar nitelikte sağlam bir hava katıyor. Birincil silah olarak Hand Cannon kullanan kahraman, Paragon evreninin en karizmatik üyelerinden biri olacak.

Oyuna 25 Nisan’da eklenmesi planlanan kahramanın saldırı özelliği ile ön plana çıktığını söyleyelim. Playstation 4 ve PC platformları üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynanabilen oyunun internet sitesine buraya tıklayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Paragon’un Unreal Engine 4 oyun motoru kullanılarak geliştirildiğini de söyleyelim. Paragon’u pek çok MOBA’dan alışık olacağınız izometrik kamera açısı yerine üçüncü şahıs nişancı açısı ile oynayabiliyorsunuz. 25 Nisan’da oyuna eklenecek olan yeni kahramanın becerilerinin yer aldığı tanıtım fragmanını da aşağıdaki ekranda izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>