Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Paradox’un Yeni Uzay Oyunu Starminer Duyuruldu

Paradox Arc ekibinin ellerinden çıkan Starminer isimli uzay madenciliği simülasyonu duyuruldu.

Paradox Interactive, uzay madenciliği simülasyonu Starminer‘ı duyurdu. Oyunun ismi yeni olmasına rağmen, bu oyunun geliştirildiğini uzun zamandır biliyoruz. CoolAndGoodGames’in ilk oyunu olacak olan bu projeyi ILL Space olarak biliyorduk ve hatta oyunu kısa süre öncesine kadar ücretsiz bir demo ile test etme şansımız bile bulunuyordu.

Ekip bugün, Paradox‘un küçük geliştiricilerin gelecek vaat eden projelerini desteklemeye odaklanan bir bölümü olan Paradox Arc ile ortaklığını duyurdu ve oyunun ismini değiştirdiklerini açıkladı. Geliştiricilere göre, oyun “uzayda üs inşa etme üzerine kurulu olan gerçekçi bir simülasyon” deneyimi sunacak. Oyun, 2024 yılında erken erişim olarak piyasaya sürülecek.

Starminer’ın İlk Fragmanı Yayımlandı

Paradox'un Yeni Uzay Oyunu Starminer Duyuruldu

Starminer, oyuncuların asteroitler arasında dev bir savaş gemisine rehberlik etmesi, kaynak toplaması, madencilik verimliliğini artırmak için araştırmalar yapması ve kiralık paralı asker olarak görevler üstlenmesiyle gerçek zamanlı olarak oynanacak. Genellikle sıra tabanlı veya harita üzeri strateji oyunlarıyla karşımıza çıkan Paradox, bu kez gerçek zamanlı bir oyun ile karşımızda.

Madencilik girişimimiz geliştikçe, oyuncunun filosunun “ısı haritası” da büyüyecek ve bir noktada uzaylılarla çatışmak zorunda kalacağız. Geliştirici, Steam’de yalnızca isim değişikliğini ve bir yayıncıyla işbirliğini duyurmakla kalmayıp aynı zamanda oyun ve geleceği hakkında ek ayrıntılar da paylaştığı bir gönderi yayınladı. Ayrıntılara göre, oyun topluluk geri bildirimlerine dayalı olarak geliştirilecek.

PC platformu için 2024 yılında erken erişim olarak çıkış yapacak olan oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.