Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Paradox’tan Garip Uyarı: Cities Skylines 2 Bozuk Çıkacak!

Oyunun yayıncısı Paradox Interactive, oyuncuları Cities Skylines 2'nin performans sorunlarıyla çıkacağı konusunda uyardı.

Paradox Interactive, Cities Skylines 2‘yi önümüzdeki hafta PC için yayınlayacak. Oyunun konsollarda yeterince iyi çalışmadığını söyleyerek konsol sürümlerini erteleyen yayıncı, oyunun PC sürümünün de performans sorunlarına sahip olacağını ancak yine de çıkış yapacağını açıkladı. Hayatımda ilk kez, bir oyun yayıncısının kendi oyununun bozuk çıkacağını duyurduğuna şahit oldum.

Bu ayın başlarında oyunun PC sistem gereksinimleri de yükselterek Nvidia GeForce RTX 3080 üst düzey bir ekran kartı ve Intel Core i5-12600K üst düzey bir işlemci isteyeceğini belirten yayıncı, tüm bu yüksek önerilen sistem gereksinimlerine rağmen oyunun performans sorunları yaşatabileceğini itiraf etti. Şirketin tam açıklamasını aşağıya yazıyoruz ve yorumu size bırakıyoruz.

Cities Skylines 2 Performans Sorunları Yaşatacak

Paradox'tan Garip Uyarı: Cities Skylines 2 Bozuk Çıkacak!

Her zaman şeffaflığa inandığımız için yapının mevcut durumuna biraz daha ışık tutmak istiyoruz. Cities: Skylines 2 yeni nesil bir oyun ve doğal olarak belirli donanım gereksinimleri gerektiriyor. Bununla birlikte ekibimiz mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için yorulmadan çalışsa da hedeflediğimiz seviyeye ulaşamadık.

Bunun ışığında, projenin uzun vadeli olduğunu düşünüyoruz, şimdi yayınlamanın ileriye dönük en iyi yol olduğunu düşünüyoruz. Oyunun benzersiz oynanışı ve özellikleriyle gurur duyuyoruz ve keyif alacağınız harika bir deneyim sunduğuna gerçekten inanıyoruz. Önümüzdeki aylarda oyunu sürekli olarak geliştireceğiz, ancak aynı zamanda önümüzdeki sürüm için performans beklentilerini de yönetmek istiyoruz.

Amacımız Cities: Skylines 2’nin mümkün olduğu kadar çok oyuncu tarafından beğenilmesi ve tam potansiyeline ulaşmasını sağlamaya kararlıyız. Anlayışınız ve sürekli desteğiniz için teşekkür ederiz. Sizin kadar tutkulu ve kendini adamış bir topluluğa sahip olduğumuz için şanslıyız.

Paradox ayrıca Cities Skylines 2 modlarına ilişkin planlar hakkında da bir güncelleme sunarak oyun içi editörünün şu anda beta aşamasında olduğunu ve oyunun yayınlanmasından kısa bir süre sonra başlatılmasının planlandığını belirtti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.