Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Paradox, Vampire Bloodlines 2’nin Emin Ellerde Olduğunu Söyledi

Paradox Interactive başkanı Fredrik Wester, Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 üzerinde çalışmanın devam edeceğine dair güvence verdi.

Paradox Interactive’in başkanı Fredrik Wester, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2‘yi bekleyen hayranlara güven vermeye karar verdi. Ona göre, oyun “emin ellerde” ancak işin ilerleyişi ile ilgili herhangi bir ek ayrıntı vermedi.

Fredrik Wester, Twitter‘da Bloodlines 2i üzerindeki çalışmaların devam ettiğine dair güvence verdi ancak şu anda proje hakkında paylaşacağı yeni bir bilgiye sahip değil. Haber, oyundan sorumlu stüdyo hazır olduğunda duyurulacak ancak bu ne yazık ki, Paradox Interactive’in Eylül ayı başlarında planladığı PDXCON 2022 etkinliğinde olmayacak.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’ye Ne Oldu?

Bloodlines 2

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 üç yıl önce duyuruldu ve o zamandan beri zorlu bir yol kat etti. Başlangıçta, oyunun 2020’nin ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi gerekiyordu ancak oyun birkaç kez ertelendi. Buna ek olarak oyun zamanla Hardsuit Labs ve senaryo yazarı Chris Avellone da dahil olmak üzere projeden sorumlu birçok yaratıcı tarafından terk edildi.

Sonunda, şirket geliştirmeden çıkarıldı ve yerini başka bir ekip aldı. Bu noktada projeden kimin sorumlu olduğunu hala bilmiyoruz ancak en azından oyunun hala aktif geliştirilme aşamasında olduğunu bilmek güzel. Tüm bunların yanı sıra oyunun Steam sayfasının da hala açık ve istek listesine eklenebilir olduğunu da belirtelim.

Ayrıca Steam sayfasında gördüğümüz kadarıyla oyun resmi Türkçe dil desteği ile çıkış yapacak. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’nin Akıbeti Ne Oldu? isimli ilgili makalemize de göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.