Panzer Dragoon: Remake 25 Eylül 2020 Tarihinde PC’ye Geliyor

MegaPixel Studio tarafından geliştirilen Panzer Dragoon: Remake 25 Eylül 2020 tarihinde Steam üzerinden PC için yayınlanacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

MegaPixel Studio tarafından geliştirilen ve Forever Entertainment tarafından yayınlanacak olan Panzer Dragoon: Remake 25 Eylül 2020 tarihinde PC için Steam üzerinden yayınlanacak. Panzer Dragoon: Remake, modern oyun standartlarına uyan gelişmiş grafikler ve kontroller içeren Panzer Dragoon oyununun yeni, yeniden yapılmış bir sürümüdür.

Panzer Dragoon Remake’de oyuncular, tropikal mavi okyanus şehirlerinden karmaşık yeraltı kalıntılarına kadar yedi farklı seviyede oyunu deneyimleyebilecekler. Oyuncular ayrıca, şeytani dev yusufçuklar, insan büyüklüğündeki eşek arıları, dev kum kurtları ve ölümcül uçan savaş gemileriyle birlikte, sahip oldukları donanımlı ejderhaların üzerinde savaşacaklar.

Panzer Dragoon’un ilk oyunu 1990’lı yıllarda Sega tarafından Sega Saturn konsolu için piyasaya sürülmüştü. Şimdi ise oyun PC oyuncuları için yeniden yapım oyunu olarak karşımıza çıkacak. Remake versiyonunda iyileştirilmiş 360 derece kontroller ve kilitlenmeli bir hedefleme sistemi bulunuyor. Oyuncular bu hedefleme sistemi ile birlikte daha rahat düşmanlarını alt edebilecekler.

Oyunun geliştiricisi olan MegaPixel Studio ayrıca oyunun sistem gereksinimlerini de yayınladı. Panzer Dragoon: Remake için sistem gereksinimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

MINIMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 8 / 10
  • İşlemci: Intel Core i5-2200
  • RAM: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 or AMD Radeon R9 290 veya daha iyisi
  • Depolama: 7 GB depolanabilir alan
ÖNERİLEN:

  • RAM: 8 GB RAM
  • DirectX: Version 9.0
  • Depoalama: 9 GB depolanabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol