Pandora: Chains of Chaos 2020’ye Ertelendi!

2019'da çıkmayan Pandora: Chains of Chaos'un bu yıl piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Party Llama Games tarafından bilgisayar platformuna özgü olarak geliştirilen ve Steam üzerinde 2018 yılından bu yana sergilenmeye devam edilen Pandora: Chains of Chaos 2020 yılına ertelendi. Oyunun bu yıl içerisinde piyasaya çıkış yapması bekleniyor.

Aksiyon ve macera oyunu olarak duyurulan Pandora: Chains of Chaos şuanda demo olarak bilgisayar platformu oyuncuları tarafından oynanabiliyor. 2019’un Mart ayında erken erişim oyunu olarak yayınlanması beklenen yapım 2020 yılına gelmemize rağmen hala piyasaya sürülmezken yapımın çıkış tarihi de merak konusu oldu.

Geçtiğimiz yıl demo sürüm ile oyuncuların karşısına çıkan yapım, demo sürümde oyunculara sınırlı bir içeriği deneyimleme fırsatı sunuluyor. Sadece İngilizce dil desteğine sahip olan demo da oyuncular bazı düşmanlar ile karşı karşıya gelecek, bazı görevleri yapabilecek kısa süreli de olsa bazı aksiyon sahnelerini deneyimleyebilecekler.

2020 yılı içerisinde erken erişime çıkması beklenen yapım da oyuncular karakterlerini özelleştirebilecek, kostüm ve silah gibi unsurlar üzerinde çeşitli değişiklikler yapabilecekler. Gece ve gündüz döngüsün de yer alacağı oyunda fantastik bir aksiyon deneyimi yer alacak. Oyun içerisinde erkek ve dişi olmak üzere çeşitli karakterler de yer alacak.

Kasım 2019’da kapalı betaya çıkan oyun daha önce demo sürümü için de özel bir güncellemeyi oyuncular ile paylaşmıştı.

Pandora: Chains of Chaos’un bu yıl piyasaya çıkış yapması bekleniyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol