Paladins: Champions of the Realm

MMOFPS
Takip Et
8.7

Çok iyi

7.9

Kullanıcı

Paladins’in Yeni Şampiyonu Ash Tanıtıldı!

Savaş makinesi olarak tanıtılan Ash, Paladins şampiyonları arasında ekleniyor.

Hi-Rez Studios ekibi tarafından geliştirilen ve yayınlanan tamamen ücretsiz olarak oynanabilen Paladins, güncelleme ile yeni savaş makinesi şampiyonu Ash’e kavuşuyor. Kaba ve ağır görünümüne rağmen etkili ataklarda bulunabilecek olan Ash, ağır makineli tüfekler ve kalın zırhlar ile kuşatılmış bir tank görünümüne sahip. Ash’in düşmanları savuşturmasına yarayan mekanizmaları da bulunacak. Hem savunma hem de saldırı konusunda oldukça becerikli bir şampiyon olacağını söyleyebiliriz.

Ash’in tek eliyle dengeli biçimde tuttuğu tüfeği sayesinde tek bir rakibe ağır hasar verebildiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda birbirine yakın duran rakiplerin biraz yukarısına nişan alarak, azalan değerlerde hasar vermesi de mümkün.

Kinetik vuruş yeteneği ile belli bir alanda bulunan rakiplerine yoğun hasar verip, onları kendisinden uzağa doğru fırlatabiliyor. Aynı şekilde omuz vuruşunu kullanarak da hedefine doğru hızlı bir şekilde kayıp, vurarak hasar verdiği rakibini fırlatabiliyor.

Yakın mesafelerde rakip ile temasa geçtiği zaman çok işine yarayacak bir kalkanı da bulunuyor. Kalkan fırlatıldığı yönde yavaşça hareket ederek belli bir süre koruma alanı yaratıyor. Fazla yakın mesafelerde rakip ile karşılaştığı zaman hasar almayacağı bir alan oluşturma yeteneği de bulunan Ash, son günlerin en güçlü şampiyonlarından biri olacak diyebiliriz.

51 numaralı güncelleme ile oyuna eklenecek olan Ash için yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdaki ekranda izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>