Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Paladins’e Yeni Kahraman Lex Geliyor

Paladins arenalarının iddialı yeni kahramanı Lex'in özel yetenekleri de yeni bir video aracılığıyla duyuruldu.

Hi-Rez Studios çatısı altında geliştirilmiş olan Paladins, yeni kahramanlarla desteklenmeye devam ediyor. Yakın zamanda kahramanların arasına katılacağı duyurulan Lex hakkında kısa süre önce haber almıştık. Şimdi de kahramanın kendine özgü yeteneklerini ve dövüş becerilerinin paylaşıldığı bir video yayınlandı.

Adaletin Eli mottosuyla duyurulan Lex, her iki elinde de birbirinden afili tabancalar bulunduruyor. Nişancılık yeteneği de bir hayli gelişmiş olan kahramanın özel yetenekleri de tabancalarına dayanıyor. Lex aynı zamanda hızlı ve çevik hareket edebiliyor.

Saldırı ve hücum yetenekleri savunma ve saklanma yeteneklerine göre daha gelişmiş olan Lex’in arenadaki başarısı biraz da takım arkadaşlarıyla birlikte hareket etmesine bağlı. Retribution yeteneği sayesinde tamamen odaklandığı düşmanlarından birini katı cisimlerin arkasından dahi görmeyi başarabiliyor. Kilitlendiği düşmanını oyun dışı bırakınca fazladan ödül ve tecrübe puanı kazanabiliyor.

Lex’in ikinci yeteneğinin ismi ise Combat Slide. Bu yeteneği sayesinde aynı anda zeminde kayarak ateş edebilen Lex, düşmanlarının hedefi olmaktan da kolayca sıyrılıyor. Savunma noktasında çeşitli eksiklikleri bulunan kahraman, ikinci yeteneği aktif olduğu sırada daha az hasar alarak uzaklaşabiliyor.

Gelelim ulti meselesine, Lex’in The Law, yani Kanun isimli bir ultisi bulunuyor. Hedeflediği yönde bir koni biçiminde seri olarak ateş edebiliyor ve menzilinde bulunan bütün düşmanlarda hasar bırakabiliyor.

Lex’in yeteneklerini içeren tanıtım videosunu aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.