Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Oyuncuların Yüzde 70’i Elden Ring’in İlk Büyük Boss’unu Yenmeyi Başardı

Çoğu oyuncu bu büyük patronu yok etmeyi başardı. Steam başarılarına göre, tüm Elden Ring oyuncularının etkileyici bir şekilde yüzde 70.4'ü Margit'i yendi. Ve oyuncuların yüzde 60'ı Stormveil Kalesi'ni temizleyerek Godrick'i de yenmeye gitti.

Elden Ring henüz üç hafta önce yayınlanmasına rağmen oyuncular şaşırtıcı derecede ilerleme kaydediyor. Hem deneyimli Souls oyuncuları hem de yeni gelenler için Stormveil Castle patronu Margit the Fell Omen, oyunun ilk ve güçlü boss’uydu.

Çoğu oyuncu bu büyük boss’u yok etmeyi başardı. Steam başarılarına göre, tüm oyuncuların etkileyici bir şekilde yüzde 70.4‘ü Margit’i yendi. Ve oyuncuların yüzde 60‘ı Stormveil Kalesi’ni temizleyerek Godrick’i de yenmeye gitti.

Elden Ring’te Diğer Oyunlara Kıyasla Daha Başarılı Olunmuş

Elden Ring

Bu patron yenme yüzdeleri Elden Ring oyuncuları için etkileyici bir oran. Steam satış listelerini domine eden oyunu yalnızca satın almakla kalmayıp büyük çoğunluğun da dikkat kesilerek oynadığını görebiliyoruz. Oyun, Steam’de yaklaşık 950.000 eşzamanlı oyuncu ile zirveye ulaştı ve şu anda bu yazı itibariyle CS:GO ve Dota 2‘nin üzerinde yer alıyor.

Elde edilen başarılara bakılırsa, çıkan tüm söylentilere rağmen oyun bir grup oyuncunun bazı büyük patronları temizlemesini engellemek için yeterince zor değilmiş. FromSoftware‘in son oyunu Sekiro ile karşılaştırıldığında, Mart 2019’dan bu yana Sekiro oyuncularının yalnızca yüzde 59,9’u ilk patronunu devirdi. Bu da demek oluyor ki Sekiro’dan daha kolay bir oyunla karşı karşıyayız. Yine de PC oyuncularının büyük çoğunluğunun daha gidecek çok yolu var. Elden Ring‘i bitirme oranı sadece yüzde 17.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.