Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Oyuncuların En Büyük İsteği Warframe’e Geliyor!

Warframe için oyuncuların en çok istediği güncelleme nihayet duyuruldu.

Digital Extremes, Warframe oyuncularına her zaman istedikleri bir şeyi getirmek için çizgi roman sanatçısı ve oyun geliştiricisi Joe Madureira ile birlikte çalıştı. Hayranları tarafından Joe Mad olarak bilinen Madureira, oyuncuların yıllardır oyunda görmek istediği kurt adam tabanlı bir oynanabilir karakter tasarlamak için geliştiricilerle güçlerini birleştirdi.

Madureira kariyerine henüz 16 yaşında Marvel’da staj yaparak başladı. Kendi Battle Chasers serisini yaratmak için Marvel’dan ayrılmadan önce Uncanny X-Men üzerinde çalışmaya devam etti. Daha sonra video oyunu alanına geçerek kendi şirketi Airship Syndicate’i kurmadan ve Battle Chasers’ı bir video oyununa dönüştürmeden önce Darksiders gibi oyunlar üzerinde çalıştı.

Warframe’e Kurt Adam Güncellemesi

Warframe

TennoCon‘dan önce ortaya çıkan özel bir tasarımda Digital Extremes Live Operations ve Topluluk Direktörü Rebbeca Ford, varsayılan bir kurt adam tasarımı veya mekaniği ile oyunu genişletmek istediklerini söylemişlerdi. Joe Mad’in çiziminde, hem omuzlarda hem de uyluklarda büyük kurt kafaları ve Warframe’in etrafında uçan hayaletler gibi görünen şeyleri görebilirsiniz.

TennoCon sırasında ekip, tasarım sürecini ele aldı ve sürece yeni bir dizi etki getirebilecek bir tasarımla bir Warframe yaratmanın yinelemeli doğasını detaylandırdı. Warframe’in nasıl oynayacağı veya altında yayınlayabileceği olası herhangi bir isim hakkında verilecek çok fazla ayrıntı yoktu ancak hayranların uzun süredir üretimde olmasını istedikleri bir şeyi görmek harika.

Siz yeni tasarım hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.