Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Oynaması Ücretsiz Yüzüklerin Efendisi Oyunu Duyuruldu!

Yüzüklerin Efendisi'nin lisansını temel alan yeni bir oyun duyuruldu. Bu kez Electronic Arts, mobil pazarı fethetmek için The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth isimli oyununu duyurdu.

Yeni bir Yüzüklerin Efendisi oyunu duyuruldu. Middle-earth Enterprises Group, Orta Dünya’da geçen bir sonraki oyun setini yaratmak için Electronic Arts şirketi ile yenilenen işbirliğini duyurdu. Oyunun çıkış tarihi henüz belli değil ancak bu yaz oyun için bir bölgesel beta testi yapılacak. Oyunun ismi ise The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth olacak.

Yukarıdaki sözler, Battle for Middle-earth serisinin geri dönüşü için umutlarınızı artırdıysa, hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Yüzüklerin Efendisi oyunu The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth, Capital Games tarafından oluşturulan ve mobil cihazları hedefleyen, sıra tabanlı savaşlara sahip bir oynaması ücretsiz RPG oyunu olacak. Oyunda onlarca lisanlı Orta Dünya karakteri yer alacak.

Yüzüklerin Efendisi Oyunu Ücretsiz Olacak

Yüzüklerin Efendisi Oyunu
Yüzüklerin Efendisi oyunu, mobil platformlara özel olacak.

Oyun, J.R.R. Tolkien’in yazdığı “ikonik hikayelerde” yer almamızı sağlayacak. Oynaması ücretsiz mobil Yüzüklerin Efendisi oyunu bu yüzden sadece Yüzüklerin Efendisi üçlemesini konu alacak. Ekibin Tolkien hayranlarından oluştuğuna dair güvenceler ve sürükleyici bir hikaye vaatlerinin yanı sıra, EA şimdiye kadar Heroes of Middle-earth hakkında fazla bir şey açıklamadı.

Bildiğimiz şey, Orta Dünya‘dan bilinen sayısız karakter toplayıp bunları sıra tabanlı savaşlarda kullanacağımız. Evet, temelde oyun hakkında söylenenler sadece bu kadarla sınırlı kaldı. Yayıncı ayrıca ayrıntılı grafikler ve sinematik animasyonlar vaat etti ancak herhangi bir ekran görüntüsü veya fragman paylaşmadı. Oyunun çıkış tarihinden de bahsedilmedi ancak yaz için planlanan bölgesel beta testinden bahsedildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.