Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Oynaması Ücretsiz Rol Yapma Oyunu Ballad of Antara Duyuruldu

Yayıncı Infold Games ve Pascal's Wager oyununun geliştiricisi TipsWorks ekibi ücretsiz Ballad of Antara'yı duyurdu.

Yayıncı Infold Games ve Pascal’s Wager oyununun geliştiricisi TipsWorks ekibi yepyeni bir yapımı duyurdu. Açıklanan detaylara göre oynaması ücretsiz olacak ve aynı zamanda karanlık bir fantezi dünyasını bizlere sunacak oyunun adı Ballad of Antara. Dikkat çekici içeriklere sahip olacağı belirtilen projenin 2025 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Karanlık ve fantezi bir dünyaya sahip olacak oyun içerisinde açık bir dünya bulunuyor ve bu dünya içerisinde gezip tozabiliyoruz. Oyun PlayStation 5 dahil olmak üzere birden fazla platforma çıkış yapmayı bekliyor ancak hangi platformlara çıkış yapacağı şu an açıklanmadı. TipsWorks Studio tarafından geliştirilen bu yapımda tehlikeli bir yolculuğa çıkabiliyor ve dikkat çekici düşmanlarla karşı karşıya gelebiliyoruz.

Ballad of Antara Görselliğiyle Göz Dolduruyor

Çarpık bir dünyaya adım atabildiğimiz Ballad of Antara’da karakter odaklı bir yapı yer alıyor ve bu sistemle beraber yeni becerilerin ve özelliklerin kilidini açabiliyoruz. Oyunda seviye atlayabiliyor, elimize farklı silahlar alabiliyor ve düşmanlara karşı hem yakın hem de menzilli dövüşlerle beraber gelebiliyoruz. Oyunda aynı zamanda ilgi çekici görselliği ve grafik tarzının olduğundan da bahsetmemiz mümkün.

Ballad of Antara 2024 05 30 24 004

Oyunun yayınlanan duyuru fragmanına bakacak olursak gerçekten de ortamların, karakterlerin ve dünyanın ilgi çekici bir detaya sahip olduğunu aktarabiliyoruz. Aynı zamanda oynaması ücretsiz bir yapıya sahip olmasına rağmen bu kadar güzel görselliği bizlere sunacak olması oyuncular tarafından bir hayli olumlu karşılanıyor.

Bilinmeyenlerle örtülü bir dünyada bulunduğumuz oyunda tuhaf yaratıkların karşımıza çıktığını söyleyebiliyor ve bunları ortadan kaldırmak için kendi oyun tarzımızı oyuna dahil etmek durumunda kalıyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.