Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Oynaması Ücretsiz Persona 5 Mobil Oyunu Geliyor

Persona 5 evreninde geçen yeni bir mobil oyun tanıtıldı. Black Wings Game Studio tarafından geliştirilen yapım, Android ve iOS cihazlar için ücretsiz olacak.

Gösterişli arayüzü, kendine özgü modern anime sanatı ve oyunu kapattıktan sonra bile ağızda mırıldayan akılda kalıcı müziği ile unutulmaz bir deneyim yaşatan Persona 5, tartışmasız türünün en benzersiz oyunları arasında yer alıyor. Çinli şirket Perfect World Games’in sahibi olduğu geliştirici Black Wings Game Studio, ikonik RPG evreninde geçen yeni bir mobil oyun tanıttı.

Serinin önceki spin-off’ları Persona 5 Strikers ve Dancing in Starlight’tan farklı olarak yepyeni bir karakter kadrosuyla gelen Persona: Phantom of the Night, ana serinin arkasındaki geliştiriciler Atlus ve P-Studio’nun kendisi tarafından yaratılmamış olsa da, yayıncı SEGA’nın gözetiminde istişare sonucu geliştirildi.

Persona 5 mobil oyunu için yayınlanan fragmanda, lise hayatı ve Metaverse hırsızlığı arasında mekik dokuyan kızıl saçlı bir kahramanı, P4’ün Chie’sini anımsatan kahverengi saçlı bir kızı ve Morgana gibi bir kaçış aracına dönüşebilen konuşan bir baykuşu görüyoruz. Geliştirici ayrıca uzun siyah saçlı başka bir kadın karakter ve Igor’un Velvet Room’daki yeni asistanı için karakter çizimlerini de paylaştı.

Persona: Phantom of the Night (veya Persona 5: The Phantom X), uygulama içi satın alımlarla oynaması ücretsiz olacak. Oyun, 29 Mart’tan itibaren Çin’deki Android ve iOS kullanıcıları için betaya girecek. Testin farklı ülkeler de yapılıp yapılmayacağı şimdilik belli değil. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Persona 5: The Phantom X Oynanış Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.