Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Oynaması Ücretsiz Path of Exile 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Geliştirici Grinding Gear Games oynaması ücretsiz izometrik aksiyon rol yapma oyunu Path of Exile 2’nin çıkış tarihini açıkladı.

Geliştirici Grinding Gear Games oynaması ücretsiz izometrik aksiyon rol yapma oyunu Path of Exile 2’nin çıkış tarihini açıkladı. Ortaya çıkan bilgilere göre yapım 2024’ün sonlarında PlayStation 5, Xbox Series ve PC için piyasaya sürülecek. Erken erişim sürümü olarak yayınlanacak olan oyunun PC sürümü Steam ve Epic Games Store üzerinden mevcut olacak. Oyuncular ise tamamen bedava bir şekilde erişebilecek.

Path of Exile serisi arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz ve ilerleyebileceğiniz bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. İlk oyunun ardından şimdi ise daha gelişmiş sistemlerin bizlere sunulacağını söyleyebiliriz. Devam oyunu içerisinde arkadaşlarınıza birlikte ilerleyebileceğiniz sistemin çok daha iyi bir şekilde işlendiğini aktarabiliyoruz. Geliştirici ekip bu konuda güvence veriyor.

Path of Exile 2 Hayranları Memnun Edecek

Açıklanan detaylara göre Path of Exile 2’de oyuncular tek bir hesapta ortaklaşa bir şekilde oynayabiliyor veya aynı konsol içerisinde iki ayrı hesap açarak ilerleyebiliyorsunuz. Yani tek tek hesap açmanıza gerek kalmıyor. Buna ek olarak tam çapraz oyun ve ilerleme sisteminin olduğundan bahsedebiliyoruz. Dolayısıyla ilerlemenizi kaybetmeden arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz destekler oyundaki yerini alıyor.

poe2 1

Karakter odaklı Path of Exile 2 içerisinde farklı sınıfların yer aldığını söyleyebiliyoruz. Burada her bir oyuncu farklı bir sınıf seçebiliyor ve kendine özgü oyun tarzına dahil edebiliyor. İdeal karakterinizi oluşturabileceğiniz ve becerilerinizi kendinize göre seçebileceğiniz yapıda 12 temel karakter sınıfının olduğunu söyleyebiliriz. Diğer taraftan her bir karakter sınıfı üç uzmanlığa sahip. Dolayısıyla aralarından seçim yapabileceğiniz 36 sınıf var diyebiliriz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.