eFootball 2022 Çıkış Tarihi Resmen Açıklandı

Konami, eFootball 2022 çıkış tarihini resmi olarak açıkladı. Heyecanla beklenen yeni nesil futbol oyunu, tüm dünyada 30 Eylül'de piyasaya sürülecek.

Merakla beklenen eFootball 2022 çıkış tarihi nihayet belli oldu. Konami tarafından yapılan açıklamada, futbol oyununun PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Windows 10 ve Steam için 30 Eylül‘de erişime sunulacağı bildirildi.

Unreal Engine motoru ile geliştirilen oynaması ücretsiz eFootball 2022, oyunculara son derece gerçekçi bir futbol simülasyon deneyimi yaşatacak. Daha önce sizlerle paylaştığımız gibi oyun, 30 Eylül’de piyasaya çıktığında bir nevi demo olacak. Kullanıcılar, Konami’nin yeni futbol oyunundan neler bekleyecekleri hakkında fikir sahibi olacaklar.

eFootball 2022 Çıkış Tarihi 30 Eylül Olarak Açıklandı

oynaması ücretsiz efootball 2022 çıkış tarihi

eFootball 2022 çıkış tarihini takiben, sonbahar aylarında gelmesi planlanan iki büyük güncellemeyle ise iOS ve Android sürümleri yayınlanacak. Oynaması ücretsiz eFootball 2022 Lansman içeriklerini de paylaşan Konami, oyuncuların toplam dokuz kulüple yapay zekaya veya bir arkadaşlarına karşı çevrimdışı mücadele edebileceklerini söyledi.

Oyunun lansman sürümünde yer alacak kulüpler şöyle: FC Barcelona, FC Bayern München, Juventus, Manchester United, Arsenal FC, SC Corinthians Paulista, CR Flamengo, CA River Plate ve São Paulo FC. Oyuncular ayrıca önceden belirlenmiş takımları kullanarak platformlar arası eşleştirmeyi (PS5 ve PS4, Xbox Series X/S ve Xbox One) destekleyen, haftalık çevrimiçi etkinliklere katılarak GP gibi çeşitli ödüller kazanabilecek.

İlk Etapta eFootball 2022’de Yer Alacak Takımlar

eFootball 2022 ne zaman çıkacak

Sonbaharda gelecek büyük bir güncelleme ile eFootball World’e Creative Teams dahil olmak üzere çeşitli özellikler ücretsiz olarak eklenecek. Söz konusu yama, platformun yeni monetizasyon modelini de tanıtacak. Bu model tüm oyunculara benzer seviyelere ulaşma şansı vermek üzere özel olarak dengelendi.

Unreal Engine ile geliştirilen ücretsiz eFootball 2022, gerçekçi futbol deneyimini PC ve konsolun ardından mobil cihazlara da taşıyacak. eFootball 2022 iOS ve Android sürümü, eFootball PES 2021 kullanıcıları için mevcut uygulamanın bir güncellemesi olarak gelecek. Şu anki sürümü kullanan mobil oyuncular, birçok oyun içi eşyayı eFootball 2022‘ye taşıyabilecek.

Oyunda Haftalık Çevrimiçi Etkinlikler Olacak

eFootball 2022 çıkış tarihi ne zaman

PC ve konsol gibi eFootball 2022 mobil sürümü de zaman içinde işlevselliği daha da iyileştirecek düzenli güncellemeler alacak. Çıkıştan sonraki ücretsiz güncellemelerde, mobil denetleyici desteği ve tüm denetleyici tabanlı oyuncular arasında platformlar arası eşleştirme oyuna eklenecek.

eFootball 2022 çıkış tarihi olan 30 Eylül‘de oynaması ücretsiz bir futbol deneyimi olarak PC ve konsol kullanıcılarına sunulacak. Daha fazla bilgiye bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol