Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Oxenfree II: Lost Signals Ön Siparişe Açıldı

Yayıncılığını Netflix'in üstlendiği Oxenfree II: Lost Signals'in ön sipariş süreci başladı.

Oxenfree isimli ilk oyunun büyük başarısının ardından, Netflix’in yayıncılığını üstlendiği Oxenfree II: Lost Signals isimli devam oyunu duyurulmuştu. Oyun 12 Temmuz‘da piyasaya sürülecek ancak şimdiden Nintendo eShop’ta ve PlayStation Store’da yüzde 25 indirimle ön siparişe açıldı. Oyunun Steam sayfasında fiyatı henüz belli olmadı.

Oyun, PlayStation Store’da 239 TL’den satılacak ancak ön siparişe özel olarak oyunu 180 TL karşılığında edinebilirsiniz. Nintendo eShop’ta Türk lirası desteği ve yerel fiyatlandırma olmadığı için oyunun normal fiyatı olan 20 Dolar yerine 15 Dolara alabileceğinizi de belirtelim. Bunun yanı sıra oyunun yapımcılığını Netflix üstlendiği için oyunda Türkçe dil desteği de yer alacak.

Oxenfree II: Lost Signals Ön Siparişleri Başladı

Oxenfree II: Lost Signals Ön Siparişe Açıldı

Oyunu ön sipariş vermenin ufak bir riski olduğunu da belirtelim. Oyunları genellikle inceleme notlarına göre ön sipariş veriyorsanız, bu oyun için ön incelemeler yayınlanmayacağı açıklandı. Bunu bir kenara bırakırsak, biz Türkiye’de yaşadığımız için oyunun fiyatının her an zamlanabileceğini ve bu fiyatları mumla arayabileceğinizi de belirtmeden geçmeyelim.

Siz yine de incelemeleri beklemek istiyorsanız ve zamlar sorun değilse, oyunu çıktıktan sonra her zaman satın alabilirsiniz. Bilmeyenler için Oxenfree II: Lost Signals, tek oyunculu bir anlatı macera oyunu olacak. Oyunun hikayesi, ilk oyundaki olaylardan beş yıl sonra geçecek ve gizemli radyo sinyallerini araştırmak için memleketi Camena’ya dönen Riley Poverly’yi takip edecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.