Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Oxenfree 2 Lost Signals Çıkış Tarihi Sızdırıldı

PlayStation veri tabanından bir sızıntıya göre, Oxenfree 2: Lost Signals gelecek yılın ilk çeyreği kadar erken bir tarihte piyasaya sürülecek.

Oxenfree 2 Lost Signals çıkış tarihini öğrendik. İki hafta içinde olağandışı macera oyunu Oxenfree’nin lansmanından bu yana altı yıl geçecek; hem oyuncular hem de eleştirmenler tarafından ilginç bir diyalog sistemi, olağandışı atmosfer ve benzersiz görsel stil için övüldü. Bu nisan ayında geliştiricilerin devamı olan Lost Signals isimli devam oyununu duyurmasına şaşmamalı.

Devam oyununun resmi çıkış tarihi henüz açıklanmasa da PlayStation Game Size, PlayStation veri tabanında bulunan bilgilere atıfta bulunarak, oyunun önümüzdeki yıl 8 Şubat gibi erken bir tarihte çıkabileceğini Twitter üzerinden duyurdu ancak bu tarihin sadece bir yer tutucu olma olasılığı yüksek. Bu nedenle, bunun sızıntı olduğunu unutmayalım.

Oxenfree 2 Lost Signals Tüm Platformlarda Çıkış Yapacak

Oxenfree 2 Lost Signals

Ayrıca, bu yılın eylül ayında orijinal Oxenfree’de garip radyo sinyalleriyle ilgili raporların görünmeye başladığını belirtelim. Görünüşe göre radyo sinyalleri, devam oyununun ana düşmanları olan Parentage ile ilgi. Oxenfree, oyuna dağılmış ARG (alternatif gerçeklik oyunu) unsurlarına sahip sırlarla ünlendi. Oyuncuları harici araçları (web siteleri gibi) kullanmaya, telefon görüşmeleri yapmaya veya gerçek yerlere gitmeye zorlandı.

Oxenfree’nin ilk oyunu, geçmişte Epic Games Store ve GOG’da dağıtılmıştı. Koleksiyonunuzda varsa ve henüz oynamadıysanız, bir an önce oynamanızı tavsiye ederim. İlginç bir şekilde, stüdyo Night School Studio, bu yıl eylül ayında Netflix tarafından satın alındı. Daha sonra söz konusu platformdaki video oyunlarının standart bir aboneliğin parçası olarak ek ücret ödemeden sunulacağı doğrulandı. Oxenfree 2 Lost Signals gelecek yıl PC, PS5, PS4 ve Nintendo Switch’te satışa sunulacak.

Night School Studio, Oxenfree‘ye çok benzeyen görsel stil ve oynanışa sahip, sıcak bir şekilde alınan Afterparty’yi de geliştirdi. Oxenfree 2 Lost Signals beklentisiyle, bu oyuna da bir şans verebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.