Overwatch

MMOFPS
Takip Et
8.3

Çok iyi

6.3

Kullanıcı


Overwatch’un Yeni Hikayesi Storm Rising Bugün Oyunculara Sunulacak!

Overwatch'un yeni PvE modu oyunculara bugün sunulacak.

Günümüzün en çok oynanan fps oyunlarından birisi olan Overwatch Mayıs 2016’dan bu yana milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Bugün oyuncularına yeni bir hikaye sunacak olan yapım yeni fragmanı ile nefesleri kesiyor.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda Overwatch için yeni bir hikaye görevi duyurulmuş ve bu özel görevin adı Storm Rising olarak belirtilmişti. Bugün içerisinde tüm platformlarda oyunculara sunulacak olan Storm Rising rekabet dolu olacak. Küba’da geçen bir hikayeyi konu alacak olan Storm Rising’de Overwatch üyeleri Genji, Mercy, Tracer ve Winston, azılı Omnic Talon üyesi Maximilien’i yakalayabilmek için zamana karşı mücadele edecekler.

Yeni hikayenin yanı sıra oyunun PvE modu olan Overwatch Archives’de daha önce yayınlanan görevler Ayaklanma(Uprising) ve İntikam(Retribution)’da yer alıyor. Belirtilen yeni görevler ile oyunculara 169’dan fazla kozmetik eşya kazanma fırsatı sunuluyor.

Overwatch Archives PvE modu 16 Nisan – 6 Mayıs tarihleri arasında PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda oynanabilecek. Yeni mod ve hikaye ile oyun içerisinde rekabet dolu anlar bizleri bekliyor olacak.

Storm Rising tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol