Overwatch

MMOFPS
Takip Et
8.3

Çok iyi

6.5

Kullanıcı

Overwatch’un 2017’de Gelecek Yeni Haritaları Belli Olmaya Başladı

Kısa süre önce duyurulan haritalar gün yüzüne çıkmaya başladı.

Overwatch’un birinci yaş günü kutlamaları nefes kesici yeniliklerle gelmek üzere. Blizzard‘ın kısa süre önce duyurduğu yeni haritalar 23 Mayıs’t başlayacak etkinlikler kapsamında oyuna eklenecek. Kısa süre önce 6 yeni haritanın Overwatch’a ekleneceği duyurulmuştu. Bu haritalardan üçünün tamamen yeni bir moda sahip olacağı, üçünün ise klasik Overwatch modları için geleceği bildirilmişti. Geliştirilme aşaması tamamlanan ilk üç harita, 2017 yılında çıkacak dendi. Geri kalan haritalar içinse 2018 yılının gelmesi beklenecek, nitekim onlar henüz geliştirilmeye başlanmadı.

Bu sene içinde oyuna ekleneceği duyurulan haritaların yeni modlar getirme ihtimali bulunuyor. Yeni oyun stilleri için Blizzard’dan talepte bulunan oyuncular, forumlarda bir hayli yoğunlukta diyebiliriz. Bunun üzerine yayınlanan videoya baktığımızda, oyuna yeni bir modun kısa süre içinde gelebileceğini tahmin etmeye başladık.

Arena moduna sahip olacağı söylenen ilk üç harita, 1vs1 ve 3vs3 maçlar için tasarlanmış. Overwatch’ta şu an için sözünü ettiğimiz özelliklere sahip arenalar bulunuyor. Blizzard’ın kısa süre sonra çıkaracağı yeni haritaların oynanış yenilikleri ile gelip gelmeyeceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Overwatch Central tarafından yayınlanan videoyu aşağıdaki ekranda izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>